Daria Zawiałow szczerze u Wojewódzkiego. "Pojechałam z nim, a po 15 min się rozpłakałam"

Julita Buczek 10.04.2019
Daria Zawiałow u Wojewódzkiego
Fotografia: Instagram @zavialovd

Wokalistka była ostatnio gościem programu "Kuba Wojewódzki". Podczas szczerej rozmowy z dziennikarzem zdobyła się na intymne wyznanie.

Daria Zawiałow była gościem ostatniego odcinka programu "Kuba Wojewódzki", gdzie promowała swoją nową płytę "Helsinki". Podczas nagrania 27-letnia piosenkarka zagrała jeden ze swoich najnowszych singli. Jak się okazało, gwiazda w wywiadzie postanowiła być wyjatkowo szczera i wyjawić kilka pikantnych szczegółów ze swojego życia.

Zobacz także: Pol'and'Rock Festival 2019. Podano nowe gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji!

Zawiałow w programie Kuby

Wojewódzki przez całą rozmowę był bardzo miły, a samą Zawiałow przywitał komplementem.

Masz piękne nogi, ale masz męża, więc to koniec komplementów - powiedział.

W dalszej części programu Kuba postanowił zapytać Darię o jej małżeństwo. Jak się okazało, piosenkarka chętnie udzieliła mu odpowiedzi.

Czego dowiedziałaś się o małżeństwie przez te dwa lata? - zapytał Wojewódzki.

Jest zaj**iście. My z Tomkiem bardzo się kumplujemy, gramy w jednym zespole, jest super - odpowiedziała szczęśliwa Zawiałow.

Kuba postanowił zmienić temat i zapytać się o jej byłych kochanków.

Kim był ten kochanek z Tunezji? - pytał dziennikarz.

O 21.00 wymknęłam się z pokoju hotelowego, który dzieliłam z rodzicami. Miałam wtedy 15 lat. To był Włoch i on robił tatuaże w hotelu. Powiedział, że musi mnie zabrać na wycieczkę. Pojechałam z nim, a po 15 minutach się rozpłakałam, że tata mnie zabije. On mnie więc odwiózł kulturalnie na miejsce - powiedziała Daria.

Na sam koniec ekscytującego programu artystka wyznała, że nie ma planu "B" na życie. Publiczność oraz widzowie mogli również usłyszeć jedną z piosenek z jej najnowszej płyty, którą wykonała podczas występu w programie.

Zobacz także: Koncerty w Polsce w kwietniu 2019! Zdobądź bilety!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów