Daria Widawska parę miesięcy temu wyglądała tak. Teraz na imprezie zaprezentowała nową sylwetkę

Anna Respondek 08.12.2017
Daria Widawska
Fotografia: EAST NEWS

Od słynnej roli w "Magdzie M." aktorka przeszła dużą przemianę.

Daria Widawska to znana polska aktorka filmowa i teatralna, która rozgłos zyskała dzięki rolom w popularnych serialach, między innymi "Magdzie M." czy "Prawie Agaty". 

Aktorka na jakiś czas zniknęła z pierwszych stron gazet, gdyż zmagała się z tajemniczą chorobą, która zagrażała jej życiu. Przez niemalże trzy miesiące nieznana dolegliwość uniemożliwiała jej normalny kontakt z najbliższymi. Aktorka w wywiadzie dla magazynu "Viva" przyznała, że wyparła ten trudny czas i stara się o nim zapomnieć. Gwiazda nigdy wprost nie powiedziała, na czym polegała jej choroba. 

Wyparłam pewne rzeczy. Nie pamiętam, że nie było mnie w życiu mojego starszego syna. I on też tego nie pamięta. Nie pamiętam, że moja choroba się wydarzyła. Naprawdę - wyjawiła.

Od tamtego czasu minęło kilka lat i aktorka z powodzeniem wróciła do grania. Obecnie można ją oglądać w serialu "Niania w wielkim mieście". Ostatnio Widawska pokazała się na oficjalnej charytatywnej gali "Pomagam" w Warszawie i zachwyciła szczupłą sylwetką. Gwiazda postawiła na klasyczny ubiór, czarne spodnie i ciekawą bluzkę z gwiazdami. 

Bardzo się zmieniła? ;) 

EN_01284351_0099
Fotografia: EAST NEWS
EN_01294194_0010
Fotografia: EAST NEWS
EN_01294180_0046
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów