Daria Ładocha na wakacjach w Azji. Fani pytają o tropikalne choroby

Adrianna Kubiak 02.08.2019
Daria Ładocha
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Celebrytka czas wakacyjny spędza z najbliższymi za granicą. Jakie przeciwności pojawiły się na jej drodze?

Przygoda to drugie imię gwiazdy. Zwyciężczyni „Agenta” poleciała wraz z rodziną na egzotyczne wakacje do Azji. Nie obyło się bez problemów zdrowotnych. Co się stało?

Zobacz także: Marta Manowska o swojej karierze: „Miałam w głowie określony plan działania, jakiś pomysł na siebie”

Daria Ładocha – rodzinne wakacje w Azji

Daria Ładocha to wulkan energii. Nic dziwnego, że wakacje postanowiła spędzić aktywnie i nietuzinkowo. Celebrytka zabrała całą rodzinę na urlop do Azji. Zwiedzając zakątki Malezji, gwiazda dzieli się na Instagramie wieloma zdjęciami malowniczych krajobrazów i egzotycznych zwierząt.

Fanów zaciekawił jednak nieco inny fakt. Daria wybiera się w dalekie podróże z małymi dziećmi, co często wiąże się z ryzykiem. Turystów odwiedzających egzotyczne miejsca zawsze dopaść mogą nieoczekiwane choroby. W komentarzach internauci dopytywali Darię, jak radzi sobie w awaryjnych sytuacjach.  

Dzieci nie chorują? My wróciliśmy z Tajlandii, gdzie ostatnie dni były w szpitalu, bo dziecko z dengą i teraz mam stracha znów tam pojechać.

Daria szczerze odpowiedziała, że w zeszłym roku denga dopadła i jej rodzinę. Jednak patrząc na podróżnicze doświadczenie gwiazdy, jesteśmy pewni, że przygotowana jest na każdą ewentualność.

Fani komentują rodzinne zdjęcia 

Internauci podziwiają i chętnie zostawiają komentarze pod najnowszymi zdjęciami Darii. Wakacyjne rodzinne fotografie na tle krystalicznej wody robią wrażenie. Widać, że Daria i jej najbliżsi są szczęśliwi.

Ależ Pani cudnie wygląda! Stylizacja obłędna.

Piękna rodzinka, piękna podróż!

Fajnie dziewczyny! Działajcie! Wspaniała mama z pasją.

Wy dziewczyny to wiecie, jak się bawić.

Zobacz także: Mąż Chodakowskiej zachwyca się jej ciałem. Fanka: "Osiągnięciem byłoby mieć taki ABS po urodzeniu dziecka"

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów