Danuta Stenka ścięła włosy i wygląda wprost rewelacyjnie. Tak jak ona nie prezentuje się żadna inna aktorka

Redakcja 04.10.2016
Danuta Stenka
Fotografia: ONS.pl

Nowa fryzura aktorki nie jest popularna wśród gwiazd. Jednak trudno nie odnieść wrażenia, że wkrótce może to się zmienić.

Jeszcze dwa tygodnie temu, na pokazie specjalnego filmu Andrzeja Wajdy "Powidoki" na Festiwalu Filmowym w Gdyni, Danuta Stenka wyglądała jak zwykle. Uśmiechnięta, w charakterystycznym dla siebie cieniowanym bobie. W poniedziałek, 3 października 2016 roku, aktorka przyszła na premierę długo wyczekiwanego filmu Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń" i zaprezentowała zupełnie inny wizerunek.

Fotoreporterzy i goście premiery byli zachwyceni nowym wyglądem gwiazdy. Danuta Stenka mocno skróciła włosy - postawiła na męską fryzurę i efekt jest powalający. Aktorka chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze. Teraz dokładnie widać jej szlachetne rysy twarzy. 54-letnia gwiazda pokazała, że kobieta nie powinna wstydzić się naturalnych, lekko siwiejących włosów, które dodają przecież szlachetności. Wiedziała o tym nawet grana przez Meryl Streep Miranda Priestly w filmie "Diabeł ubiera się u Prady".

Nie wiadomo, czy krótkie włosy Danuty Stenki mają zmienić wizerunek, czy może są charakteryzacją do kolejnego filmu. Jedno jest pewne - kobiety w średnim wieku mogą śmiało brać z niej przykład. Wbrew pozorom taka fryzura jest bardzo odmładzająca. Czas skończyć z natapirowanymi pazurkami, na które fryzjerka nałożyła różnokolorowe refleksy. Jednym słowem - natura górą!

Danuta Stenka
Fotografia: ONS

Danuta Stenka

Danuta Stenka
Fotografia: ONS

Danuta Stenka

Danuta Stenka
Fotografia: ONS

Danuta Stenka przed i po metamorfozie

Danuta Stenka
Fotografia: ONS

Danuta Stenka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów