Daniel Olbrychski miał wypadek! Trafił do szpitala

Zuzanna Morska 23.11.2019
Daniel Olbrychski
Fotografia: Eastnews

Kultowy polski aktor miał wypadek. Prowadzony przez niego skuter zderzył się z samochodem osobowym!

Daniel Olbrychski miał wypadek! Jechał swoim skuterem i zderzył się z samochodem osobowym. Po całym zajściu został przewieziony do szpitala. O szczegółach sytuacji miała poinformować jego żona, Krystyna Demska-Olbrychska.

Daniel Olbrychski miał wypadek

Informację o wypadku Olbrychskiego podał portal Polsat News, któremu wypowiedzi miała udzielić żona aktora, Krystyna Demska-Olbrychska. Olbrychski zderzył się skuterem z samochodem osobowym. Do całego zajścia doszło 22 listopada późnym popołudniem w Żółwinie niedaleko Brwinowa pod Warszawą. 

74-letni aktor był mocno potłuczony i potrzebował pomocy, dlatego najpierw zajęło się nim pogotowie ratunkowe, które podjęło decyzję o przetransportowaniu do szpitala.

Informację o stanie zdrowa Olbrychskiego miała podać jego żona. Przy okazji uspokoiła ona jego fanów.

Mąż miał niegroźny wypadek. Został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu opatrunek na głowę - wyznała w rozmowie z polsatnews.pl.

Krystyna Demska-Olbrychska miała zdradzić przy okazji, że do wypadku doszło na polnej drodze, kiedy skuter Olbrychskiego zderzył się z samochodem osobowym. Nieznane są bardziej szczegółowe okoliczności zajścia.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć legendzie kina szybkiego powrotu do zdrowia!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów