Qczaj pokazał zdjęcie po operacji nosa!

Adrianna Kubiak 26.08.2019
Daniel Kuczaj
Fotografia: Instagram/@qczaj

Daniel Kuczaj podjął się plastyki nosa. Co sprawiło, że zdecydował się na zabieg? W programie śniadaniowym "Dzień Dobry Wakacje” pochwalił się metamorfozą i opowiedział o przebiegu operacji plastycznej.

Qczaj to znany i charyzmatyczny trener, który swoim entuzjazmem potrafi zmotywować obserwujących do treningów. Tym razem na Instagramie pochwalił się zdjęciem w opatrunkach na twarzy. Co się stało? Znany trener zdecydował się na operację plastyczną nosa. Jak podkreśla, zrobił to nie tylko z powodów estetycznych, ale również zdrowotnych. Zdjęcie posiniaczonej twarzy obklejonej plastrami wygląda poważnie, jednak Daniel ma się już dobrze.

Zobacz także: Córka Natalii Siwiec coraz bardziej przypomina mamę. Mia ma taką samą fryzurę i stylizację!

Qczaj po operacji plastycznej nosa

Rekonwalescencja po zabiegu przebiegła dość szybko. Qczaj w weekend pojawił się na kanapie programu „Dzień Dobry Wakacje”.  W rozmowie z Gabi Drzewiecką i Andrzejem Sołtysikiem przyznał, że decyzja o operacji była przemyślana, a sam zabieg potrzebny.

Tak naprawdę względy zdrowotne były decydujące. Tak naprawdę kilkanaście lat temu, w przypływie pierwszego razu na siłowni, poszedłem na siłownię głodny, jakieś 7 godzin po ostatnim posiłku. Ten mój pierwszy raz na siłowni skończył się tak, że kolokwialnie mówiąc “rozkwasiłem się”. Po prostu zemdlałem. Spadłem na tę bieżnię, połamałem nos. I 17-18 lat miałem, więc się tym nie przejąłem. Nos się trochę krzywo zrósł w lewą stronę. Trzeba było to naprawić. Jak byłem zakatarzony, to oddychałem tylko jedną dziurką.

Operacja plastyczna nosa nie była bezinwazyjnym zabiegiem. Trener przyznał się do bólu, jaki towarzyszył mu zaraz po przebudzeniu się z narkozy.

Trochę bolało, ale… Poprawiłem wszystko, żeby się fajnie ze sobą czuć, żeby nie mówić makijażystkom: “Dziewczyny zmniejszcie mi nos makijażem”. (…) Dawno się nie czułem tak wspaniale w swoim życiu.

Daniel decydując się na zmianę, postanowił motywować innych do pokonywania własnych słabości. Jak stwierdził, operacja przyczyniła się do lepszego samopoczucia i pokochania siebie.

Chciałem pokazać ludziom, że to jest mój sposób na ukochanie siebie. Właśnie podarowanie sobie tej operacji.

Zobacz także: Ciężarna Joanna Krupa wystąpiła nago w sesji okładkowej. To bardzo odważne zdjęcia!

Z jaką gwiazdą nadajesz na tych samych falach? Zobacz, z kim możesz iść na wspólną imprezę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów