Mister Polski dostał propozycję od Edyty Górniak. To szansa na międzynarodową karierę!

Julita Buczek 08.11.2019
Daniel Borzewski
Fotografia: Instagram @daniel.borzewski

Nowy Mister Polski ma szanse na współpracę z Edytą Górniak. To może otworzyć mu drzwi do międzynarodowej kariery.

6 listopada 2019 roku został wybrany najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce. Nowym misterem został 23-latek z Warszawy. Okazuje się, że Daniel Borzewski z polskim show-biznesem związany jest już od jakiegoś czasu. Daniel występował w takich produkcjach jak "Taniec z gwiazdami" oraz "Jaka to melodia?".

Daniel Borzewski dostał propozycję od Edyty Górniak?

Borzewski współpracował już wcześniej z Edytą Górniak przy najnowszym programie gwiazdy "My Way". Jak się okazuje, to nie koniec ich wspólnej ścieżki zawodowej. Mister Polski ma bardzo dużą szansę na zagranie w jej najnowszym teledysku. Według informacji zebranych od informatora portalu Jastrząb Post, Daniel ma za sobą pierwszy casting.

Niedawno został zaproszony przez Universal, wytwórnię Edi na casting, na którym wypadł pozytywnie. Bardzo wpisuje się swoją urodą w styl jej nowego klipu, który niebawem zostanie nakręcony, więc jest duża szansa, że znowu spotkają się ze sobą na planie – zdradziła osoba z otoczenia Edyty.

Borzewski w jednym z wywiadów przyznał, że ma pomysł na siebie i wie, co chce robić w polskim show-biznesie.

Chcę dobrze wykorzystać swoje 5 minut. Jeśli chodzi o show-biznes, to mam z tym styczność. Jestem zawodowym tancerzem prestiżowej grupy, więc jestem w tym świecie. Przyszedłem do tego konkursu, aby pokazać siebie jako osobę pierwszorzędną. Bo zawsze byłem drugi i jako tło. Chcę pokazać Polsce, że warto, jest spełniać swoje marzenia i pasje – wyznał Borzewski w rozmowie z dziennikarzem Jastrząb Post.

Co sądzicie o współpracy nowego Mistera Polski i Edyty Górniak?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wykorzystana przez oszustów. Ostrzega fanów

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów