Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile schudła w "Dance, Dance, Dance"! Internauci są w szoku

Wiktoria Gąsiewska w garderobie przed finałem programu TVP "Dance, Dance, Dance"
Fotografia: Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Program "Dance, Dance, Dance" był bardzo wymagający dla wszystkich uczestników. Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile schudła podczas programu!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zostali zwycięzcami pierwszej edycji programu "Dance, Dance, Dance". Taneczne show TVP co tydzień przyciągało przed telewizory rzesze fanów, którzy chętnie oglądali zmagania gwiazd. Każdy z uczestników dawał z siebie wszystko, zwłaszcza podczas treningów, które były bardzo wymagające. Niektórzy z nich, dzięki swojemu udziałowi w programie, bardzo schudli. Wśród nich znalazła się Wiktoria Gąsiewska, która zawsze cieszyła się zgrabną sylwetką, jednak udział w programie również ją kosztował sporo kilogramów.

Zobacz także: Finał "Dance, Dance, Dance" był ustawiony? Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty

Wiktoria Gąsiewska zdradziła, ile schudła w "Dance, Dance, Dance"

Młoda aktorka bardzo przeżyła udział w programie. Do tego stopnia, że na jednej z prób nie wytrzymała i musiała opuścić salę treningową. "Dance, Dance, Dance" było dla uczestników wyczerpujące zarówno fizycznie, jak i psychicznie. 

Po finale programu Wiktoria wybrała się na wymarzony odpoczynek. Aktorka wyjechała na wakacje do Stanów Zjednoczonych. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że w ostatnim czasie bardzo schudła. Zwrócili na to uwagę przede wszystkim jej fani w komentarzach. Jedna z internautek wprost zapytała Gąsiewską, ile schudła. Gwiazda szczerze odpowiedziała. 

4 kg w 3 miesiące - napisała.

Biorąc pod uwagę fakt, że Wiktoria zawsze cieszyła się nienaganną sylwetką, trzeba przyznać, że 4 kg to dużo. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że Wiktoria ma zaledwie 165 cm wzrostu. A wy jak myślicie? 4 kg w jej przypadku to dużo? 

Zobacz także: Zdrójkowski komentuje plotki o zaręczynach z Gąsiewską!

"Dance, Dance, Dance" to wielki sukces stacji TVP. Niedawno na jej antenę powrócił też inny kultowy program - "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał w nim swoją karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów