Dakota Johnson ujawnia prawdę na temat sytuacji między Jolie a Aniston na Złotych Globach. Nie tego się spodziewacie

Anna Respondek 01.02.2018
Dakota Johnson
Fotografia: Youtube/The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Dlaczego przyglądała się Jolie podczas wystąpienia Jennifer Aniston?

Złote Globy obfitowały w różne ciekawe wydarzenia. Jednak najważniejszym z nich było pierwsze od lat spotkanie Angeliny Jolie i Jennifer Aniston. Odkąd Brad Pitt zostawił Aniston dla Jolie, aktorki unikały siebie jak ognia i nie pokazywały się na tych samych imprezach.

Zobacz także: Angelina Jolie unika Jennifer Aniston podczas Złotych Globów

Cały świat wstrzymał oddech, kiedy okazało się, że obie pojawią się na gali rozdania Złotych Globach i zastanawiał się, do czego dojdzie podczas uroczystości. Gwiazdy nie zawiodły swoich fanów, a o niezręcznej sytuacji między nimi rozpisywały się media na całym świecie. Wplątana w tą sytuację była również Dakota Johnson, której nietypowe zachowanie uchwyciły kamery. Gwiazda "Pięćdziesięciu twarzy Greya" z ciekawością przyglądała się reakcji Jolie, kiedy na scenie występowała jej konkurentka. Teraz postanowiła wyjaśnić swoje zachowanie. 

Dakota Johnson - dlaczego przyglądała się Angelinie Jolie 

Dakota Johnson, która promuje obecnie najnowszą część sagi o Greyu i Anastasii Steel, pojawiła się ostatnio w programie Jimmy'ego Fallona. Prowadzący nie omieszkał zapytać jej o sytuację ze Złotych Globów. Aktorka została zmuszona do odpowiedzi. 

Nie jestem jedyna. Elisabeth (żona Armiego Hammera - przyp.red.) bardzo otwarcie na nią patrzyła, na zasadzie "Co ona teraz zrobi?". Ja starałam się być bardziej przebiegła - stwierdziła. 

Po tych wyjaśnieniach Dakota doszła jednak do wniosku, że wcale nie patrzyła na Jolie i tak naprawdę jej spojrzenie powędrowało gdzie indziej. Okazało się, że Johnson swoim telefonem kręciła w tym czasie filmik, na którym widać młodych aktorów grających w "Stranger Things". 

Próbowałam nakręcić wideo z tymi dziećmi. Cały czas przybliżałam obraz. Naprawdę kocham "Stranger Things", więc chciałam wysłać przyjaciołom wideo z nimi - wyjaśniła. 

W programie pokazano fragment, który Dakocie udało się nakręcić. Wygląda na to, że faktycznie była zajęta czymś innym. 

jolie
Fotografia: Twitter/@_FallingGrace

Zobacz także: Gerard Butler ujawnia, kto lepiej całuje, Jolie czy Aniston?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów