Dakota Johnson na planie "Greya" musiała nauczyć Dornana jednej rzeczy. Jego żona będzie jej wdzięczna?

Anna Respondek 12.02.2018
Jamie Dornan i Dakota Johnson
Fotografia: EAST NEWS/Youtube/Team Coco

Jamie Dornan przyznał, że nie potrafił sobie z tym poradzić ani on, ani reżyser. Johnson musiała wziąć sprawy w swoje ręce. 

Jamie Dornan i Dakota Johnson podczas kręcenia sagi filmów o Christianie Greyu i Anastasii Steel musieli przejść przez wiele bardzo intymnych scen. 9 lutego w polskich kinach pojawiła się trzecia i ostatnia części przygód Christiana i Anastasii "Nowe oblicze Greya". 

Zobacz także: Dornan wyjawił, dlaczego nie zdecydował się pokazać zupełnie nago w filmach o Greyu

Aktorzy, którzy wciąż są w trakcie trasy promocyjnej, zdradzają coraz więcej szczegółów na temat tego, co się działo za kulisami. Dornan wyjawił już między innymi, czy gwiazdy rzeczywiście są zupełnie nagie podczas kręcenia scen erotycznych. 

W programie Conana O'Briana dowiedzieliśmy się od aktora kolejnej ciekawej rzeczy. Wygląda na to, że Johnson musiała wcielić się w rolę nauczycielki, ponieważ ani Jamie ani reżyser nie potrafili wymyślić, jak seksownie można ściągnąć kobiecie bieliznę. 

Myślę, że Dakota nauczyła mnie tego znacznie szybciej i lepiej niż reżyser. Istnieje seksowny sposób na zdjęcie kobiecie bielizny, delikatny i sensualny. Wkładasz kciuki z boku, a potem delikatnie przesuwasz je w dół - wyjawił.  

Prowadzący zapytał również o to, czy Dornan wystąpiłby w kolejnych ekranizacjach powieści. Aktor przyznał, że jego zdaniem historia została przedstawiona już w całości i nie ma potrzeby, aby ją kontynuować. 

Istnieją książki z perspektywy Christiana, ale myślę, że już to widzieliśmy, zrobiliśmy te filmy. To ta sama historia. Być może Erica będzie dalej pisała, ale ja i Dakota, w szczególności ja, stajemy się na to za starzy - stwierdził.

Żona Dornana będzie wdzięczna Dakocie? ;)

Zobacz także: Dornan zajrzał w dekolt fanki. Reakcja Dakoty bezcenna

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów