Takiej wpadki w "DD TVN" nie było już dawno. Meller wspomina tragiczne dzieciństwo Błaszczykowskiego

Anna Respondek 18.06.2018
Marcin Meller/Kuba Błaszczykowski
Fotografia: EAST NEWS/Artur Szczepański/Andrzej Iwanczuk

To kolejny odcinek "Dzień Dobry TVN", w którym Marcin Meller zaskoczył fanów swoim zachowaniem. Tym razem byli oni jednak wyjątkowo oburzeni. 

"Dzień Dobry TVN" to jeden z najbardziej lubianych polskich programów śniadaniowych, który oglądają miliony Polaków. Ze względu na trwające obecnie mundialowe szaleństwo, również w "Dzień Dobry TVN" został poruszony temat polskich piłkarzy i ich szans na zwycięstwo. 

Zobacz także: Jest już teledysk do hitu Mundialu 2018! Będzie się działo

W jednym z ostatnich odcinków programu, prowadzonym przez Marcina Mellera i Agnieszkę Szulim, na kanapach pojawili się Izabela Koprowiak, dziennikarka sportowa i Tomasz Stawiszyński, filozof i publicysta. Obecni w studiu goście i prowadzący zastanawiali się nad tym, czy piłkarze są w stanie pozostawić po sobie taką legendę jak Kazimierz Deyna czy Pele. Koprowiak oczywiście powiedziała, że jest to możliwe w przypadku Roberta Lewadnowskiego. Meller poszedł w inną stronę i zaczął opowiadać o życiu i dzieciństwie Kuby Błaszczykowskiego

Potencjał legendy ma bardziej Lewandowski czy Błaszczykowski? Błaszczykowski ze swoją tragedią rodzinną, z ciągłymi upadkami, podnoszeniem się. Nie wiem, ja nie przesądzam. Wiem, że Lewandowski jest bardziej popularny, ale mówię o perspektywie tego, co będzie za 10 lat. O kim będziemy chcieli zrobić film? O Błaszczykowskim czy Lewandowskim? - pytał. 

Koprowiak przyznała Mellerowi, że za kilka lat Błaszczykowski będzie raczej wspominany ze względu na swoją rodzinną tragedię niż piłkarskie dokonania. To wyjątkowo nie spodobało się fanom show, którzy swoje niezadowolenie okazali na profilu "Dzień Dobry TVN".

Jak można powiedzieć, że Kuba Błaszczykowski będzie w przyszłości przede wszystkim znany ze swojej tragicznej historii. To przecież wspaniały, utalentowany piłkarz, który dla Polskiej reprezentacji strzela przepiękne gole. A przede wszystkim ciepły, przecudowny człowiek.

Ja też byłam w szoku! Nie znam jego historii dobrze, ale znam go z jego umiejętności na boisku i dla mnie on jest o niebo lepszy niż Robert - pisali. 

My również uważamy, że Kuba Błaszczykowski to przede wszystkim świetny sportowiec. A Wy, co o tym sądzicie? 

Zobacz także: Rekordowa kwota za Lewandowskiego! Czy jego transfer będzie możliwy?

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów