Mila Kunis zdecydowała się na drastyczną zmianę wyglądu na potrzeby filmu. Efekt jest oszałamiający

Anna Respondek 08.09.2017
Mila Kunis
Fotografia: ONS

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Mila Kunis i Ashton Kutcher doczekali się dwojga uroczych dzieci, 2 letniej córki Wayatt i syna Dimitra, urodzonego w listopadzie zeszłego roku. Od tamtej pory aktorka poświęcała się rodzinie i dzieciom, znikając na jakiś czas z show-biznesu. 

Teraz jednak wszystko się zmienia. Kunis wróciła do pracy i ostatnio widziana była na planie swojego nowego filmu "The Spy Who Dumped Me", który w kinach ma się pojawić w lipcu 2018 roku. Nie tylko ta wiadomość zelektryzowała fanów aktorki. Na zdjęciu opublikowanym przez kolegę Mili z planu, widzimy, że aktorka zupełnie zmieniła image. Już nie jest długowłosą brunetką. Teraz na głowie ma blond włosy ułożone w ślicznego boba. 

Wszystkim, którym serca zadrżały ze względu na taką zmianę, podpowiadamy, że to jedynie peruka. Choć niewątpliwie aktorka wygląda w niej bardzo korzystnie. Tuż po zakończeniu pracy na planie filmowym, paparazzi przyłapali gwiazdę na zakupach w Berlinie. Na fotografii widać, że Mila nadal ma brązowe włosy i nie zdecydowała się na tak radykalną zmianę. 

Mila Kunis
Fotografia: EAST NEWS

Uważacie, że Mila powinna postawić na blond? 

giphy-downsized (9)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów