"Ma rękę jak Arnold Schwarzenegger!". Czyżby Jennifer Lopez przesadziła z siłownią?

Julita Buczek 28.09.2018
jennifer lopez pokazała mięśnie
Fotografia: Rex Features/East News

Świetna forma Jennifer Lopez jest znana od lat szerokiej publiczności. Dzięki regularnym ćwiczeniom wokalistka zawsze świetnie wygląda!

Wokalistka od lat udowadnia, że dzięki regularnym ćwiczeniom i odpowiedniej diecie można prezentować się znakomicie. Ostatnio wrzuciła na swój Instagram zdjęcie, które wywołało wśród jej fanów lekkie poruszenie!

Jennifer Lopez z dużymi mięśniami

Jennifer jest uwielbiana przez publiczność, dlatego nie dziwi fakt, że jej fani mocno zaniepokoili się jej wyglądem. Piosenkarka na ostatnim zdjęciu prezentuje duże mięśnie ramion, które przy jej wąskiej talii wyglądają dość nienaturalnie. Takiej rzeźby może pozazdrościć jej niejeden facet.

Czuję się jak Superwoman po dzisiejszym show! Na początku trasy myślałam: wow, 15 koncertów w 27 dni... to dużo... Ale obiecałam sobie, że zamiast pozwolić się zmęczyć, będę na końcu jeszcze silniejsza. Będę pracować, by być w najlepszej formie w życiu. - napisała pod zdjęciem J Lo

Siłownia czy magia Photoshopa?

Bez wątpienia zdjęcie prezentuje zaskakująco, ponieważ jak dotąd nie widzieliśmy Jennifer w takiej odsłonie! Pod zdjęciem znalazło się bardzo dużo komentarzy, które w większości chwaliły figurę piosenkarki. Znalazły się również i takie, które poddawały w wątpliwość oryginalność zdjęcia.

Wyglądasz pięknie! Musiałaś często odwiedzać siłownię! :)

Piękna, ale proszę, nie trenuj więcej!!!

Woooow, wyglądasz jak Superwoman!

To chyba Photoshop, bo jest możliwe, żeby na jednym zdjęciu wyglądać jak Hulk, a na drugim jak Barbie.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów