Czy tak wygląda najgorsze mieszkanie do wynajęcia w Polsce? Internauci bezlitośni dla tej oferty

Anna Respondek 01.09.2017
Bloki
Fotografia: EAST NEWS

Poszukiwanie mieszkania może przysporzyć wiele kłopotów. Szczególnie, jeśli trafia się na takie ogłoszenia.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, dlatego właśnie ogłoszenia wynajmu mieszkania lub pokoju pojawiają się "jak grzyby po deszczu". Studenci już niedługo rozpoczną gorączkowe poszukiwania nowego lokum, w którym oczywiście będą się uczyć. Albo i nie.

Jednymi z najpopularniejszych stron, na których można znaleźć ciekawe oferty, są OLX i Gumtree. Ogłoszenia pojawiają się również na różnych forach bądź specjalnych facebookowych kontach. Istnieją jednak strażnicy odpowiednich "norm", którzy założyli fanpage o znaczącym tytule "Chu***w mieszkania do wynajęcia". Jego twórcy na bieżąco śledzą pojawiające się ogłoszenia i wybierają takie, które swoim wyglądem pozostawiają wiele do życzenia. 

30 września administratorzy strony wstawili ofertę pochodzącą ze Szczecina. Niby nic niezwykłego, pokój do wynajęcia za jedyne 650 złotych. Nie jest to wygórowana cena, jednak internauci nie pozostawili suchej nitki na twórcy tego ogłoszenia.

650 złotych w Szczecinie - to jedyny komentarz na jaki się zdobyli. 

Internauci komentują ogłoszenie

Lepiej oczywiście nie prowokować internautów, jednak osoba wstawiająca tą ofertę musiała o tym nie wiedzieć. Fani śledzący konto z "niezbyt ładnymi ofertami mieszkań" puścili wodzę fantazji i wykazali się dużym poczuciem humoru i zdolnością do abstrakcyjnego myślenia.  

Bydlaki mogli dać chociaż fototapetę jakiegoś morza czy coś...

To Ci 'państwo', którzy przerabiają mieszkania 2-3 pokojowe na 4-6 pokojowe. Janusze Najmu.

Gdyby wstawić łóżko piętrowe, pokój byłby dwuosobowy.

Moje mieszkanie było tak małe, że nie mogłem się w nim szeroko uśmiechąć, myszy miały klaustrofobię, karaluchy się garbiły, a swobodnie chodzić tam mógł tylko zegar.

Poszukiwany lokator: wąż - pisali. 

A Wam, jak się podoba pokój? Czuć przestrzeń, prawda? ;) 

giphy-downsized
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów