Ich pasją jest makijaż. Ci mężczyźni potrafią malować się lepiej niż niejedna kobieta

Anna Respondek 14.06.2018
Staś Wołosz i Michał Gorywoda
Fotografia: Instagram/stysio/hiiamgorilla

Staś Wołosz i Michał Gorywoda na swoim Instagramie pokazują piękne makijaże, jednak swoją pasją budzą duże kontrowersje. 

W sieci powstaje coraz więcej kont, na których blogerki urodowe dzielą się swoimi pomysłami na makijaż i pokazują różne triki, dzięki którym nos może wyglądać na mniejszy, a kości policzkowe na bardziej wystające. Z dania na dzień tego typu tutoriale zyskują coraz większą sławę i coraz więcej fanów. 

Zobacz też: Ten podkład jest hitem! Zapłacisz za niego mniej niż 30 złotych

A jak reagujemy na makijaż mężczyzn? W sieci można znaleźć równie dużo kont "beauty boys", czyli młodych mężczyzn, którzy są zafascynowani sztuką makijażu i potrafią na twarzy stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. W Polsce najbardziej znani są Stanisław Wołosz i Michał Gorywoda. Jeden z nich dopiero zaczyna, drugi może pochwalić się już kilkudziesięciotysięczną publiką. Niedawno obaj pojawili się w porannym programie "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedzieli o swoim hobby. 

Ja się maluję po to, żeby wyrazić siebie. Najpiękniejszy w makijażu jest moment metamorfozy i to, że można stworzyć własną wersję siebie. Makijaż to zabawa i zawsze można go zmyć - powiedział Michał. 

Chłopak przekonuje, że na co dzień nie stosuje tak mocnego makijażu, jednak czasem zdarza mu się wyjść w pełni pomalowanym na ulice. Wtedy najczęściej musi stawić czoła nieprzyjemnym komentarzom i porównaniom do drag queen. Obaj mężczyźni marzą o tym, aby zajmować się profesjonalnie wykonywaniem makijażu. 

A Wy, co o tym myślicie? :)

Zobacz także: Cytrynowy make-up. To gorący trend, który pokochały gwiazdy

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów