Media informowały o rozstaniu Shakiry i Pique. Wideo wstawione przez piłkarza nie pozostawia wątpliwości

Katarzyna Leszczyńska 11.10.2017
Shakira i Gerard Pique
Fotografia: Instagram/Shakira

Wszystko jasne.

Kolumbijska piosenkarka Shakira i piłkarz Gerard Pique przez siedem lat uchodzili za szczęśliwą parę. Ostatnio jednak nagłówki gazet na całym świecie rozpisywały się na temat i rzekomego rozstania. Od pewnego czasu krążyły plotki dotyczące kryzysu w ich związku, a niedawno hiszpański serwis Cotilleo poinformował, że Shakira wyprowadziła się z ich rodzinnego domu. Fani pary byli zaskoczeni tymi informacjami.

Wszyscy czekali na oficjalne potwierdzenie krążących w mediach plotek. Zarówno Shakira jak i Pique długo milczeli na ten temat. Piłkarz zdecydował się jednak w końcu zdementować wszystkie spekulacje. Na jego InstaStory pojawił się filmik z próby wokalistki. Widzimy, że Pique doskonale się bawi słuchając śpiewu partnerki. Wygląda więc na to, że fani mogą odetchnąć z ulgą, a plotki o ich rozstaniu nie są prawdziwe.

Związek Shakiry i Pique

Shakira i Gerard Pique spotykają się od 2010 roku. Piosenkarka jest dziesięć lat starsza od swojego partnera. Do tej pory ich związek układał się idealnie, dzięki czemu uznawani są za jedną z najbardziej udanych par w show-biznesie. Mają dwóch synów: czteroletniego Milana oraz dwuletniego Sashę. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów