Boniek ujawnił, co dalej z Robertem Lewandowskim. Czy zostanie kapitanem?

Anna Respondek 05.07.2018
Robert Lewandowski
Fotografia: East News

Zbigniew Boniek położył kres jakimkolwiek spekulacjom. 

Trzeba przyznać, że Mundial 2018 nie był najszczęśliwszy dla polskiej kadry. Przegrane mecze z Senegalem i Kolumbią sprawiły, że na polską kadrę spadły prawdziwe gromy, co skończyło się rezygnacją Adama Nawałki ze stanowiska trenera reprezentacji

Zobacz także: Media wróżą koniec Lewandowskich. Czy jest aż tak źle?

Wierni kibice zastanawiają się, co dalej z kadrą i kto teraz nią pokieruje. Padają również pytania o Roberta Lewandowskiego i o to, czy nadal powinien być kapitanem reprezentacji Polski.

Czy Robert Lewandowski pozostanie kapitanem?

W tej sprawie głos postanowił zabrać Zbigniew Boniek, który podczas konferencji ogłosił odejście Adama Nawałki. Swoimi wypowiedziami położył kres jakimkolwiek spekulacjom. 

Lewandowski jest fantastycznym kapitanem i naszym najlepszym piłkarzem, który na mundialu, podobnie jak cała drużyna, starał się robić to, co mógł, jak najlepiej. Też mu te mistrzostwa nie wyszły - stwierdził na konferencji. 

Oczywiście rola Roberta Lewandowskiego nie tylko się nie zmieni, ale wręcz właśnie na nim będzie "budowana" nowa reprezentacja. 

Na Lewandowskim będziemy budować nową reprezentację. To zawodnik, który jest zawsze gotowy, chętny, daje z siebie wszystko. Jeśli ktoś mówi, że nie zrobiliśmy nic wielkiego na tych mistrzostwach i graliśmy słabo, to nie znaczy, że mówi, że jego koledzy grali słabo - zakończył.

Czy "nowa reprezentacja" będzie miała szanse na Mistrzostwach Europy za 2 lata?

Zobacz także: Wybrano 11 rozczarowań mundialu. Aż 3 Polaków na liście

Zobacz także, ile zarabiają polscy piłkarze:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów