Czy Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Pieńkowska powiedziała, co sądzi o powrocie koleżanki

Katarzyna Leszczyńska 14.02.2018
Małgorzata Pieńkowska i Joanna Koroniewska
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS i Instagram/Joanna Koroniewska

Fani "M jak miłość" chcieliby, żeby Joanna Koroniewska wróciła do serialu w roli Małgosi. A co na ten temat sądzi jej serialowa siostra, Małgorzata Pieńkowska?

Fani „M jak miłość” od dłuższego czasu już spekulują na temat powrotu Joanny Koroniewskiej do obsady serialu. Małgosia, w której postać wcielała się aktorka wyjechała i słuch po niej zaginął, a sama Koroniewska zdecydowała się zrezygnować ze swojego udziału w produkcji w 2013 roku. Aktorka od tego czasu skupiła się na grze teatralnej, a ostatnio urodziła drugą córkę, o czym sama poinformowała swoich fanów przy pomocy Instagrama.

Zobacz także: Joanna Koroniewska urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka. Najlepszy komentarz Dowbora

Niedawne wydarzenia w serialu, po śmierci Witolda Pyrkosza, znów stały się powodem do tego, żeby fani spekulowali na temat powrotu Koroniewskiej. Wielu z nich zastanawiało się, czy Małgosia przyjedzie na pogrzeb ojca. Okazuje się, że za Joanną Koroniewską w „M jak miłość” tęsknią nie tylko fani, ale również inni aktorzy. Małgorzata Pieńkowska wierzy, że jej koleżanka zdecyduje się jednak na powrót.

Małgosia wróci do "M jak Miłość"?

Małgorzata Pieńkowska w „M jak miłość” wciela się w postać Marii, siostry Małgosi. Obie aktorki bardzo dobrze dogadywały się na planie i zdaniem Pieńkowskiej razem grało im się rewelacyjnie. Dlatego też aktorka uważa, że Koroniewska powinna zastanowić się jeszcze raz nad decyzją o powrocie.

Bardzo bym chciała, żeby Joasia wróciła. Oj, tak… Jak jeszcze grałyśmy razem, miałyśmy świetny kontakt. To jest bardzo twórcza, fajna dziewczyna. Świetnie się rozwijała w swojej karierze. Tak sobie myślę, że dobrze, że czasami są przerwy w pracy, bo nie jesteśmy maszynami. Ale czas, żeby wróciła – powiedziała Pieńkowska w rozmowie z „Faktem”.

A co na temat powrotu sądzi sama Joanna Koroniewska? Choć aktorka do tej pory oficjalnie nie wypowiadała się na ten temat, odpowiedzi można szukać pod jej postami na portalach społecznościowych. Zaciekawieni fani często wypytują ją o powrót do „M jak miłość”. Ona natomiast co jakiś czas odpowiada im krótkim „Nie”. Chyba zatem nie ma co się łudzić, że zobaczymy aktorkę ponownie w serialu.

Zobacz także: Media donoszą o konflikcie na planie "M jak miłość". Sydor i Pieńkowska "Unikają się, jak tylko się da". Powód?

Małgorzata Pieńkowska, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Fotografia: EAST NEWS
Joanna Koroniewska w "M jak miłość"
Fotografia: Instagram/Joanna Koroniewska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów