Steczkowska ogłosiła separację z mężem. Teraz zagadkowe zdjęcie. Jeden szczegół mówi wiele o ich relacji

Katarzyna Leszczyńska 09.10.2017
Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
Fotografia: EAST NEWS

Czy to świadczy o zakończeniu separacji?

W kwietniu Justyna Steczkowska zaskoczyła wszystkich internautów i wstawiła na swojego Facebooka oficjalną informację o tym, że wraz z mężem, Maciejem Myszkowskim, zdecydowali się na separację. W czasie rozłąki oboje mieli przemyśleć, czy chcą być nadal razem. Prosili wówczas fanów oraz media o uszanowanie ich decyzji i prywatności, przede wszystkim ze względu na dobro ich dzieci.

Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... (…) Po 17 latach cudownego małżeństwa - w przyjaźni z Maćkiem - postanowiliśmy dać sobie czas – napisała wówczas piosenkarka.

Jak się okazuje jednak, okres separacji właśnie mógł się zakończyć. Steczkowska ostatnio na konto na Instagramie wstawiła zdjęcie ze swojej wizyty u fryzjera. Fotografia jest odbiciem w lustrze piosenkarki, która w jednej ręce trzyma telefon. Uwagę przykuwa obrączką, która widnieje na jej palcu. Czy to oznacza, że jej małżeństwo znów jest szczęśliwe?

Czy Justyna Steczkowska się rozwiedzie?

Wokalistka od kwietnia nie skomentowała więcej informacji na temat jej małżeństwa. Również w tym momencie zdjęcie nie zostało opisane wyjaśniającym opisem. Jak jednak wynika z postu dotyczącego separacji, ich rozstanie nie było ostateczne. Podobnie mówił Maciej Myszkowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Jestem mężem mojej żony, mamy jakiś kryzys, pracujemy nad tym.

Widać, że mężczyźnie zależy na tym, żeby w jego związku z Justyną Steczkowską wszystko się ułożyło. Najwidoczniej piosenkarka podziela jego zdanie, o czym świadczy ukazana na zdjęciu obrączka. Para ma wspólnie trójkę dzieci: Leona, Stanisława i Helenę.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski
Fotografia: Instagram/Justyna Steczkowska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów