Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem? Fani podejrzewają, że rozwód aktorki to nie jest przypadek

Anna Respondek 16.02.2018
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Fotografia: EAST NEWS

Internet wprost eksplodował od komentarzy internautów na temat rozwodu Aniston. Już przepowiadają powrót gwiazdy do Brada Pitta.  

Od kilku miesięcy mówiono o poważnym kryzysie w związku Jennifer Aniston z Justinem Therouxem. Plotki te potwierdziła nie tylko sytuacja, która miała miejsce podczas 49. urodzin celebrytki, ale także oficjalne oświadczenie pary, w którym ogłosili, że ich związek się zakończył

Zobacz także: Jennifer Aniston świętuje urodziny z wyjątkowym gościem

Od momentu wydania oświadczenie nie minęła jeszcze doba, a internet już został zalany komentarzami internatów, którzy w całym wydarzeniu widzą spisek. Fani Aniston są pewni, że jej rozwód to nie przypadek i ma on związek z tym, że Brad Pitt także ponownie jest singlem. Aktor rozstał się z Angeliną Jolie ponad rok temu, jednak już wtedy pojawiały się plotki, jakoby w tych trudnych chwilach wspierała go była żona. 

Pitt i Aniston byli jedną z najbardziej lubianych par Hollywood, niestety ich małżeństwo zakończyło się w 2005 roku, kiedy to aktor zdradził Aniston z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu "Pan i Pani Smith".

annis
Fotografia: EAST NEWS

Fani Komentują rozstanie Jennifer Aniston z Justinem Therouxem

Choć od rozwodu Pitta i Aniston minęło już 13 lat, fani wciąż pamiętają i wciąż mają nadzieję, że dla dwojga aktorów istnieje szansa i ponownie powinni być razem. 

Kocham to, jak wszyscy przy wiadomości o rozstaniu Jennifer Aniston i Justina Theroux myślą, że ma to związek z Bardem Pittem. Po tych wszystkich latach nadal za nimi szaleją - pisali fani. 

rozw12
Fotografia: Twitter/Kelly Grace

Wiele z internatów podejrzewa, że to zbyt duży zbieg okoliczności, żeby te dwa wydarzenia nie miały ze sobą nic wspólnego. 

Jennifer Aniston i Brad Pitt znów będą razem. Żeby nie było, piszę to jako pierwsza.

Kiedy Brad Pitt się dowiedział - pisali. 

Myślicie, że Aniston i Pitta znów będą razem? 

Zobacz także: Dakota Johnson opowiedziała o sytuacji między Aniston a Jolie na Złotych Globach

rozw
Fotografia: Twitter/Andi Beck
rozw1
Fotografia: Twitter/Glambergirlblog
rozw123
Fotografia: Twitter/Nina Diana
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów