O kryzysie w małżeństwie Hanny i Tomasza Lisów media spekulują od dawna. Teraz znaleziono nowy "dowód"

Anna Respondek 12.10.2017
Hanna i Tomasz Lisowie
Fotografia: EAST NEWS

Sensacyjnych teorii ciąg dalszy. 

Związek Hanny i Tomasza Lisów rozpoczął się od niemałego skandalu. Dziennikarz dla nowej partnerki zostawił swoją żonę Kingę Rusin. Należy przypomnieć, że panie od wielu lat się przyjaźniły i pozostawały w bliskich relacjach. 

Niedługo minie 10 lat odkąd Hanna i Tomasz się pobrali. Od dłuższego czasu jednak o ich związku krążą niepokojące plotki. Para podobno przechodzi poważny kryzys. Jak spekuluje tygodnik "Na Żywo" Lisowie najprawdopodobniej ze sobą już nie mieszkają. Dziennikarze  wysnuli taki wniosek na podstawie ostatnich doniesień związanych z prawnymi problemami dziennikarza. 

Okazało się bowiem, że pisma w sprawie toczącej się przeciwko niemu, nie dotarły do adresata. Na jednym z serwisów społecznościowych Lis napisał, że przegrał z jedną z posłanek, ponieważ "zawiadomienie poszło na zły adres". 

Sąd zarzucił dziennikarzowi niedbalstwo i wyjaśnił pewną nieścisłość.

Hanna Lis odebrała na przestrzeni 9 miesięcy pięć przesyłek sądowych. Jeżeli w jego domu przyjęte jest, że to Hanna Lis odbiera zazwyczaj korespondencję, pozwany powinien interesować się u niej w sprawie korespondencji nadsyłanej do niego - wyjaśnił sędzia. 

Czy to oznacza, że od 9 miesięcy Tomasz Lis nie mieszka już wraz z Hanną w ich domu w Konstancinie? Od dłuższego czasu trudno liczyć na wspólne wyjście pary, albo ich wspólne zdjęcie. 

Czyżby od dziewięciu miesięcy dziennikarz nie mieszkał w domu w Konstancinie? - zastanawia się tygodnik Na żywo. Takie pogłoski krążą od dłuższego czasu. Od dawna Tomasz i Hanna nie pokazują się razem na salonach. Próżno tez szukać aktualnych zdjęć paparazzi z ich wyjść tylko we dwoje.

Myślicie, że to prawda? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów