Czy Grzegorz Krychowiak zostanie ojcem? Pytanie mocno go zmieszało, Odpowiedź nie wszystkim się spodoba

Katarzyna Leszczyńska 10.10.2017
Grzegorz Krychowiak podczas wywiadu dla "Łączy nas piłka"
Fotografia: Facebook/Łączy nas piłka

Zdradził, czy planuje pójść w ślady Roberta Lewandowskiego.

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej rozpoznawanych piłkarzy z polskiej reprezentacji. Od pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z francuską modelką Célią Jaunat. Podobno połączyły ich wspólne pasje, którymi są moda i zakupy. Piłkarz polskiej reprezentacji jakiś czas temu wstawił na Instagrama zdjęcie z ukochaną, pod którym prosił swoich fanów, żeby pomogli im wybrać imię dla dziecka. W mediach wówczas rozgorzały plotki, czy przypadkiem para nie spodziewa się potomka.

Wydawać się mogło, że Grzegorz Krychowiak pozazdrościł swojemu przyjacielowi z drużyny, Robertowi Lewandowskiemu, nowego członka rodziny. Długo musieliśmy czekać, aż odwoła się do całej sytuacji i skomentuje doniesienia o ciąży partnerki. Piłkarz dopiero teraz zdecydował się odnieść do plotek i w rozmowie z kanałem  „Łączy nas piłka” zdradził, czy planuje powiększyć rodzinę.

Na razie skupiam się na karierze, jest mi to niepotrzebne. Uważam, że teraz dziecko by mi tylko przeszkodziło w karierze. Ale w przyszłości oczywiście będę się starał, żeby strzelić tego złotego gola.

Jak widać, fani Grzegorza Krychowiaka nie muszą martwić się jego karierą, piłkarz nie zamierza bowiem poświęcać jej dla powiększania rodziny. Być może za jakiś czas zdecyduje się wziąć przykład z kapitana reprezentacji i jego żony, którzy bez większych trudności łączą rozwój karier z rodzicielstwem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów