Czesław Mozil wziął ślub rok temu. Teraz po raz pierwszy pokazał żonę. Wystąpią razem w programie

Anna Respondek 14.02.2018
Czesław Mozil
Fotografia: EAST NEWS

Czesław Mozil postarał się, aby jego ślub pozostał tajemnicą. Teraz, ponad rok od uroczystości, postanowił wystąpić z żoną w programie Polsatu. 

Choć Czesław Mozil nie tworzy muzyki popularnej i popowej, jest jednym z najbardziej znanych muzyków w Polsce. Artysta w mediach pojawiał się już w różnych rolach, był między innymi jurorem w programie TVN "X Factor". 

Zobacz także: Pierwsza żona Radosława Majdana ma tysiące fanów. Jak wygląda?

Ponad rok temu Mozil, znany ze swoich podbojów, zdecydował się związać z Dorotą Zielińską. Ślub odbył się 17 grudnia 2016 roku w Warszawie, a dowiedzieli się o nim jedynie najbliżsi pary. Muzyk postarał się, aby ta wiadomość nie przedostała się do mediów i sam zadecydował, kiedy poinformuje opinię publiczną.

Fotograf nie wiedział, że to jest nasze wesele, mała, cudowna rosyjska "Skamiejka" na Pradze też o tym nie wiedziała, dlatego udało nam się utrzymać to w tajemnicy. Nie kradniemy pierwszych stron okładek, ale było dla nas ważne, żeby być w spokoju z najbliższymi - powiedział w programie "Duży w Maluchu". 

Jak wygląda żona Czesława Mozila?

Już niedługo na ekranach telewizorów zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowego programu Polsatu "The Story Of My Life - Historia naszego życia". Dużym zaskoczeniem okazała się lista uczestników, bowiem znaleźli się na niej Mozil wraz z żoną. O czym będzie program?

Scenariusz wydaje się prosty: każda para w przyspieszonym tempie mierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów, między innymi na podstawie zdjęć rodzinnych, wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia. Efekty przemian są tak wiarygodne, że potrafią wbić w fotel - przekonuje prowadząca Katarzyna Montgomery. 

Dorota Zielińska i Czesław Mozil znają się od wielu lat. Wspólnie założyli markę odzieżową dla dzieci "Czesiociuch", jednak uczucie między nimi pojawiło się dopiero po czasie. 

Zobacz także: Jak wyglądał pierwszy mąż Hanny Lis, Robert Smoktunowicz? 

SOML_I_DMCM_fot_KrystianSzczesny_0009_KSZ_9852
Fotografia: Polsat/"The Best Story Of My Life"
SOML_I_DMCM_fot_KrystianSzczesny_0087_KSZ_9969
Fotografia: Polsat/"The Best Story Of My Life"
SOML_I_DMCM_fot_KrystianSzczesny_0094_KSZ_9988
Fotografia: Polsat/"The Best Story Of My Life"
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów