„Czar par”: znamy pierwszą parę jurorów. To znana aktorka i jej mąż

Sandra Banach 16.08.2019
Maciej Kurzajewski
Fotografia: EastNews/MieczysławWłodarski

„Czar par” powraca do TVP. W roli prowadzącego zobaczymy Macieja Kurzajewskiego. Prezenterowi najprawdopodobniej będzie towarzyszyć Izabella Krzan.

Teleturniej „Czar par” był emitowany na antenie TVP od 1993 do 1996 roku. Polegał on na rywalizacji kilkudziesięciu par. Do finału przechodzili nieliczni, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Znamy jurorów „Czar par”

Od jesieni tego roku Polacy będą mogli zobaczyć teleturniej w nowej odsłonie. Katarzyna Cichopek i jej mąż Marcin Hakiel zdradzili w „Pytaniu na śniadanie”, że to właśnie oni będą pierwszą parą, która zasiądzie w jury.

Na początku myślałam, że mamy gościnnie wystąpić, ale jak się okazało, że mamy być jurorami, to zrobiło się nam bardzo miło (...) Zobaczymy, jakie talenty odkryjemy. Program opiera się głównie na parach, ja liczę na ciekawe osobowości. Z tego co wiemy, casting był ogromny, a ci, którzy się zakwalifikowali, to takie perełki osobowościowe (...) Jako jurorzy mamy częściowy wpływ na to, kto wygra. Mamy zagrzewać do walki, wspierać ich i czasem wytykać, że nie są partnerami – zdradziła Katarzyna Cichopek.

Jak myślicie, kto będzie drugą oceniającą parą?

Zobacz także: Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie z łazienki. Pozuje w samych okularach i czepku!

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, ile wiesz o polskich teleturniejach.

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów