Cezary i Katarzyna Żakowie zażądali ogromnej kwoty za udział w programie "Czar par"? Jest oświadczenie aktora

Marianna Bereza 27.09.2019
Cezary i Katarzyna Żakowie
Fotografia: Michal WARGIN/East News

Aktor serialu "Ranczo" odniósł się do doniesień "Super Expressu".

Po ponad 20 latach do TVP powraca "Czar par". Lubiany przez Polaków program gościł na antenie Telewizji Polskiej od 1993 do 1996 roku. Gospodarzami nowej edycji będą Izabella Krzan oraz Maciej Kurzajewski. W roli jurorów z kolei zobaczymy: Dorotę Chotecką z Radosławem Pazurą oraz Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela.

Okazuje się, że propozycję oceniania uczestników dostała także inna para - aktorzy Cezary i Katarzyna Żakowie, którzy ostatecznie nie zdecydowali się wystąpić w programie.

Cezary Żak chciał 300 tys. zł za udział w programie "Czar par"? Oświadczenie aktora

"Super Express" donosił, że aktor serialu "Ranczo" i jego żona mieli zażyczyć sobie za uczestnictwo w show ogromną kwotę - 300 tys. zł, co według tabloidu miało przerosnąć możliwości producentów. Teraz Cezary Żak postanowił odnieść się do spekulacji.

Cezary Żak opowiedział na zarzuty. Aktor za pośrednictwem Facebooka wyjaśnił, że razem z żoną nie przyjął propozycji z powodu innych obowiązków. Odniósł się także do rzekomej kwoty, jaką miał zażądać za występ w programie.

Otrzymaliśmy z Kasią propozycję wzięcia udziału w programie "Czar par", ale z góry wiedzieliśmy, że ze względu na nasze zobowiązania zawodowe nie weźmiemy w tym udziału i odmówiliśmy. A już insynuacje, jakoby zażądaliśmy 300 tys., są wyssaną z palca bzdurą. Nawet nie podejmowaliśmy takich rozmów - napisał aktor "Graczyków".

Będziecie oglądać "Czar par"?

Zobacz także: Mandaryna o nowej dziewczynie Michała Wiśniewskiego. Już się poznały?

Jak dobrze znasz serial "Ranczo"? Nawet wierni fani serialu mają problem z niektórymi pytaniami

Kadr z serialu "Ranczo"
Rozwiąż quiz

"Ranczo" - jak dobrze znasz ten serial? Na 3. pytaniu wykłada się prawie każdy

Kadr z serialu "Ranczo"

1. Na antenie jakiej stacji mogliśmy oglądać serial „Ranczo”?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów