Najbrzydsze buty świata teraz pachną kurczakiem z KFC! To najdziwniejsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Malwina Wasilewska 30.07.2020
stylowa dziewczyna
Fotografia: Shutterstock

Ten model zdecydowanie zasługuje na miano najbrzydszych butów świata...

Projektanci butów prześcigają się w wymyślaniu coraz bardziej zaskakujących modeli. Co kilka miesięcy zaskakują nas kolejnymi dziwnymi pomysłami, jednak model crocsów pachnących kurczakiem bije wszystkie inne na głowę. To zdecydowanie najbrzydsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Crocsy pachnące kurczakiem z KFC

Crocsy już kilka lat temu zostały okrzyknięte najbrzydszymi butami świata. Mimo że wiele osób nie rozumie fenomenu tych plastikowych butów, ta popularna marka obuwnicza z roku na rok bije rekordy sprzedaży.

Tym razem na rynek trafił zupełnie nowy model crocsów inspirowany... kurczakami z KFC. Nie dość, że ozdobiony jest grafiką w kurczaki, to jeszcze pachnie jak kurczak. Warto dodać, że te buty były pokazane na wybiegu podczas tygodnia mody w Nowym Jorku. Ich cena to 180 zł. Skusilibyście się na nie?

ODAyNDkwYCUgGzh3RAxtMGNDbC0CVWNmNFt0ZkQ4YHJ1TTZwW0FgIigVKzYOByBqJgs7NAoAP2oxFWElGx5gMnBWKi0YByMlOFYrKQkSK2t2TH4nChF-d2xMfHMKWntydUljJloWKWl3Hyp2X055...
Fotografia: crocs.com
ODAyNDkwYCUgGzh3RAxtMGNDbC0CVWNmNFt0ZkQ4YHJ1TTZrDR4jITMcPitFED0xMRg5NEUHI2sgCSdrHUZgICgKPigKDmAhLBsrIEQVeHJyHXxyCVopfXgcY3BYQHdpeRwqdkYRLiUnG30nCREr...
Fotografia: crocs.com

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów