Cristiano Ronaldo świętował mistrzostwo Włoch. Niechcący uderzył syna pucharem

Hanna Skowron 22.05.2019
Cristiano Ronaldo
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Najstarszy syn gwiazdy zapamięta ten moment na długo!

Pod koniec kwietnia Cristiano Ronaldo, Wojciech Szczęsny i reszta Juventusu świętowali mistrzostwo Włoch! Przed własną publicznością pokonali Fiorentinę 2:1. To pierwszy taki tytuł dla portugalskiego piłkarza. Ronaldo tak się cieszył z wygranej, że niefortunnie... uderzył syna pucharem.

Ten moment Portugalczyk zapamięta na długo. Nie tylko za sprawą ósmego z rzędu zwycięstwa w lidze włoskiej. Jak na tradycję przystało, zawodnicy robili sobie zdjęcia z pucharem. W pewnym momencie Cristiano zaprosił do siebie dziewczynę, mamę i syna. Moment chwały ojca nie najlepiej będzie wspominał Cristiano Junior.

Cristiano Ronaldo uderzył syna pucharem

Kilka tygodni po tym wydarzeniu na Twitterze pojawiło się nagranie. Widzimy na nim uśmiechniętego od ucha do ucha Ronaldo, któremu towarzyszą jego mama, partnerka Georgina oraz najstarszy potomek. W pewnym momencie napastnik Juventusu tak niefortunnie uchwycił trofeum, że uderzył syna w twarz. Grymas na twarzy chłopca świadczy o tym, że musiało go mocno zaboleć.

Zanim CR7 zorientował się, co się stało, zareagowała jego mama, Maria Dolores dos Santos Aveiro. Szybko przytuliła wnuka i pogładziła go po policzku.

Mamy nadzieję, że nic poważnego się nie stało!

Zobaczcie wideo.

Zobacz także: Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji? Te kwoty robią wrażenie! 

Lubisz oglądać mecze? A znasz partnerki polskich piłkarzy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów