"Coronavirus challenge" to najgłupszy trend, który pojawił się w sieci. O co w nim chodzi?

Julita Buczek 18.03.2020
tiktokerka liżąca deskę
Fotografia: Instagram @avalouiise

Aż trudno uwierzyć w to, co można zobaczyć na nagraniu popularnej influencerki. Ava Louise zszokowała swoich obserwatorów.

Koronawirus opanował cały świat i od kilku tygodniu mówi się tylko o nim. Na świecie obecnie wykryto ponad 150 tysięcy osób, które są zostały zarażone COVID-19. Wiele państw zamknęło granice oraz poprosiło swoich mieszkańców o pozostanie w domach.

Influencerka wymyśliła wyzwanie związane z koronawirusem

Jak się okazuje, niektórzy bagatelizują zalecenia lekarzy. Jedna z bardziej popularnych tiktokerek postanowiła zaprezentować na swoim koncie nowe wyzwanie. Ava Louise pochwaliła się w sieci, jak wykonuje "Coronavirus Challenge", który polegał na polizaniu miejsca, w którym znajduje się jak najwięcej bakterii. Ava swój filmik nagrała w toalecie w samolocie i zdecydowała się polizać deskę klozetową.

W rozmowie z dziennikarzami serwisu Insider Ava zdobyła się na szczere wyznanie.

Byłam zmęczona słuchaniem o jakiejś szmacie o imieniu korona, która budziła większe zainteresowanie ode mnie. Gorące blondynki poradzą sobie z każdą infekcją. (...) Teraz jestem w centrum zainteresowania. Mama powiedziała, że jest ze mnie dumna. Zwróciłam uwagę na pandemię z okularami Fendi na nosie... Tak to się robi - powiedziała.

W wywiadzie przyznała również, że wirus jej nie zabije, ponieważ nie używa Facebooka. Filmik nagrała, ponieważ chciała zostać sławna.

Co sądzisz o takim zachowaniu tiktokerki?

Zobacz także: Blake Lively i Ryan Reynolds przeznaczyli milion dolarów na walkę z koronawirusem. "Chyba wszyscy się zgodzimy, że Covid-19 to dupek"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów