Córki Katarzyny Figury bardzo wyrosły. Są podobne do znanej mamy?

Julita Buczek 15.11.2019
Katarzyna Figura
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kiedy córki Kasi były małe, znana mama często pojawiała się z nimi w telewizji. Niedawno postanowiła przypomnieć o swoich pociechach w jednym z wywiadów.

Katarzyna Figura to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Pomimo tego, że 57-latka parę lat temu przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni, cały czas angażuje się w jedne z ważniejszych produkcji filmowych w naszym kraju. Figura grywa również regularnie w teatrze. Aktorka ma troje dzieci: dorosłego Aleksandra oraz dwie młodsze córki: Koko oraz Kaszmir.

Jak zmieniły się córki Figury?

Popularna aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że jest niesamowicie dumna ze swoich córek. Nie ma co się dziwić, wyznała, że dziewczynki bardzo dobrze się uczą, a także mają wiele zainteresowań.

Wchodząca w dorosłość i bardzo samodzielna Koko tak jak młodsza Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać, pięknie recytuje wiersze. To szczęście, że jej córki tak zaaklimatyzowały się w nowych szkołach, a przecież kilka lat temu całkiem zmieniły środowisko wraz z przeprowadzką. Dla dzieci zmiana szkoły, klasy, utrata kolegów z ławki to zawsze duże przeżycie i może skończyć się buntem oraz problemami wychowawczymi. Kasia bała się tego, na szczęście dziewczynki okazały się nad wiek dojrzałe - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" Katarzyna.

Lubicie oglądać zdjęcia gwiazd w sieci?

Zobacz także: Roksana Węgiel startuje z własną aplikacją na telefon!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne
Rozwiąż quiz

Która piosenka Britney Spears opisuje twoje życie miłosne? Sprawdź to!

Britney Spears: która piosenka wokalistki opisuje twoje życie miłosne

1. Czy jesteś teraz w związku?

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów