Córka Victorii Beckham dowiedziała się, że jej mama była gwiazdą pop. Jak? W naprawdę zabawny sposób

Redakcja 24.07.2017
Victoria Beckham i Harper Beckham
Fotografia: www.instagram.com/victoriabeckham/

6-latka nie miała pojęcia, że kiedyś jej mama zamiast projektować ubrania, jeździła w trasy koncertowe. 

Wszyscy, którzy myślą, że dzieci znanych osób doskonale zdają sobie sprawę, czym zajmują się ich rodzice i jak bardzo znani są na świecie, mogą poczuć się rozczarowani. Okazuje się, że niektóre z nich żyją w błogiej nieświadomości, a gdy dowiadują się, że ich mama i tata mają miliony fanów, nie kryją zdziwienia. 

Kilka lat temu w mediach pojawiła się informacji, że synowie Julii Roberts nie mają pojęcia, że ich mama jest jedną z najlepszych aktorek na świecie. Choć w tę informację nie wszyscy potrafili uwierzyć, dziś okazuje się, że podobna praktyka stosowana jest także przez inne gwiazdy. Przykładem niech będą Victoria i David Beckhamowie

Projektantka i były piłkarz mają czworo dzieci: 18-letniego Brooklyna, 15-letniego Romea, 12-letniego Cruza i 6-letnią Harper. Wychowywani w blasku fleszy i pod czujnym okiem paparazzi, mimo że od wielu lat zdają sobie sprawę, że nie są "zwykłą" rodziną, pewne informacje o ich sławnych rodzicach, były dla nich, a przynajmniej dla uroczej 6-latki, sporym zaskoczeniem. 

Okazało się, że Harper, która wie, że jej mama jest popularną i cenioną projektantką, nie miała pojęcia, że swoją sławę zawdzięcza również występom w zespole Spice Girls i że to od występów w popularnym girlsbandzie rozpoczęła się jej kariera.

6-latka dowiedziała się o tym w naprawdę wyjątkowy sposób. Znalazła pięć specjalnych lalek Barbie przedstawiających członkinie zespołu: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emmę Bunton i oczywiście Victorię Beckham. Zafascynowana, zaczęła się nimi bawić, a moment ten uchwyciła na zdjęciu jej mama. 

Kiedy twoja córka odkrywa, że kiedyś byłaś gwiazdą pop! - napisała Victoria Beckham. 

1
Fotografia: Instagram.com/victoriabeckham/
2
Fotografia: Instagram.com/victoriabeckham/

Być może kolejnym krokiem w uświadamianiu Harper, będzie odtworzenie widowiskowych koncertów Spice Girls. Czekamy na relację ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów