Córka Toma Cruise'a i Katie Holmes jest coraz bardziej podobna do taty! Jak dziś wygląda nastoletnia Suri?

Tom Cruise w okularach i mała Suri Cruise w parku
Fotografia: Jackson Lee/Splash News/EAST NEWS

Tom Cruise od 5 lat nie widział córki. Suri ma już 12 lat i wygląda zupełnie inaczej, niż wtedy, gdy rodzice pokazywali się z nią na czerwonym dywanie.

Dzieci gwiazd często kreowane są na młodocianych influencerów. Wystarczy spojrzeć na córkę Beyonce i Jaya-Z. Blue Ivy, choć ma zaledwie 6 lat, już uznawana jest za małą wyrocznię stylu. Podobnie było jeszcze jakiś czas temu z Suri Cruise. Gdy dziewczynka urodziła się, wszyscy przyglądali się jej zjawiskowym stylizacjom. Do momentu rozstania jej rodziców. Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się w 2012 roku. Od tamtej pory życie Suri obróciło się do góry nogami.

Suri Cruise - jak dziś wygląda córka Toma Cruise'a?

Wszyscy pamiętają Suri ze zdjęć z rodzicami, gdy ci ubierali ją w stroje od najdroższych projektantów. Dziś dziewczynka ma już 12 lat i wygląda zupełnie inaczej! Zamiast pozować na ściankach w wymyślnych kreacjach, woli przechadzać się po mieście w luźnych ubraniach i butach typu EMU. Przynajmniej tak wygląda na najnowszych zdjęciach, które obiegły media. Na fotografiach widzimy Suri, która beztrosko spędza czas ze swoimi rówieśnikami.

Nie da się ukryć jednego! Z upływem czasu Suri staje się coraz bardziej podobna do swojego taty. Według doniesień zagranicznych mediów, Tom Cruise nie widział swojej córki od 5 lat. Powodem tego ma być przynależność aktora do kościoła scjentologicznego, która jednocześnie była przyczyną do jego rozstania z Katie Holmes. Zobaczcie sami, jak dziś wygląda Suri Cruise!

Zobacz także: 15 najbardziej dochodowych aktorów w historii kina. Zwycięzca zgarnął 11 mld dolarów!

Suri Cruise
Fotografia: Jackson Lee/SplashNews.com/East News
Suri Cruise i Katie Holmes
Fotografia: Elder Ordonez/SplashNews.com/East News
Suri Cruise
Fotografia: Jackson Lee/SplashNews.com/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Znamy ich i uwielbiamy za ich role, ale nie tylko. Razem budzą jeszcze więcej emocji niż osobno. Te znane pary po raz pierwszy spotkały się na randce w ciemno.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów