Córka Schwarzeneggera i Chris Pratt wzięli ślub. Uroczystość była naprawdę piękna!

Julita Buczek 10.06.2019
znany aktor ożenił się
Fotografia: Michael Buckner/Variety/REX

Para zaręczyła się parę miesięcy temu, a w minioną sobotę powiedziała sobie "tak" na pięknej uroczystości.

W miniony weekend Chris Pratt ("Strażnicy Galaktyki", "Pasażerowie" oraz "Siedmiu wspaniałych") oraz Katherine Schwarzenegger powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Z informacji, które podało "Daily Mail", wynika, że cała ceremonia odbyła się na ranczu San Ysidro w Montecito w Kalifornii. Para pobrała się w otoczeniu najbliższej rodziny oraz przyjaciół. 

Chris Pratt ożenił się z córką Schwarzeneggera

Uroczystość próbowano utrzymać w tajemnicy, jednak paparazzi udało się zrobić parę zdjęć z tego szczególnego wydarzenia. Parę godzin po uroczystości na profilu Chrisa na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze świeżo upieczoną małżonką. Aktor podziękował również znanemu projektantowi, który stworzył dla nich stroje ślubne.

Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym rodzinom i przyjaciołom, którzy byli z nami oraz panu Giorgio Armaniemu, który stworzył piękną suknię dla Katherine i idealny garnitur dla mnie - napisał aktor w opisie pod zdjęciem. 

Oczywiście gratulujemy młodej parze!

Zobacz także: Dziewczyna Królikowskiego wyznała mu miłość na Instagramie!

Anna Kalczyńska to jedna z gwiazd TVN-u. Stacja istnieje już od ponad 20 lat! W tym czasie niektóre jej twarze bardzo się zmieniły.  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów