Córka Przemysława Salety walczy o życie. Zdradziła, że czeka na trzeci przeszczep

Nicole Saleta w kolorowych włosach i sukience w kratę oraz Przemysław Saleta w garniturze
Fotografia: East News

Nicole Saleta w 2018 roku przeszła transplantację nerki. Okazuje się, że organ nie przyjął się i teraz dziewczyna czeka na kolejny przeszczep. Opowiedziała o tym.

Nicole Saleta od 13. roku życia zmaga się z niewydolnością nerek. Już wtedy dziewczyna musiała przejść przeszczep. Wówczas dawcą został jej tata, Przemysław Saleta, który w wyniku komplikacji po operacji zapadł w śpiączkę. Na szczęście obojgu udało się z tego wyjść. O ich historii opowiada film "Bokser". Okazuje się, że teraz Nicole znów czeka na przeszczep i wciąż musi walczyć o życie. Opowiedziała o tym szczerze w jednym z najnowszych wywiadów.

Zobacz także: Robert Burneika został ojcem! Pokazał zdjęcie dziecka

Nicole Saleta czeka na trzeci przeszczep

Po kilku latach od pierwszego przeszczepu, w maju 2018 roku, Nicole przeszła drugą transplantację. Niestety nerka nie przyjęła się i teraz córka Przemysława Salety czeka na trzeci przeszczep.

Nicole Saleta była ostatnio gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o swojej walce o normalne życie oraz o tym, że musi szybko znaleźć kolejnego dawcę.

Czekam na kolejny, trzeci przeszczep. Jestem na liście oczekujących. W styczniu 2018 roku miałam drugi przeszczep, ale niestety tam bardzo szybko pojawiły się komplikacje i tak naprawdę on działał kilka miesięcy. Wróciłam wtedy szybko na dializy. Jestem cały czas dializowana. Codziennie w domu - zdradziła Nicole.

Trzymamy mocno za nią kciuki i mamy nadzieję, że uda jej się znaleźć dawcę.

Zobacz także: Apoloniusz Tajner z żoną i 2-miesięcznym dzieckiem pozuje w telewizji śniadaniowej!

Nie wszystkie wypowiedzi gwiazd przechodzą bez echa. Jednak bardzo często cytaty znanych osób nas bawią, zaskakują, wzruszają a czasami nawet prowokują do dyskusji. Koniecznie sprawdź, czy pamiętasz, która gwiazda powiedziała te słowa.

Doda
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać cytaty gwiazd. Ostrzegamy, pytania są naprawdę podchwytliwe

Doda

1. "Nie można docenić dobrych chwil, gdy nie ma złych". Do kogą należą te słowa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów