Monika Zamachowska pokazała córkę. Nastolatka nie idzie w ślady mamy, ale może pochwalić się innym talentem

Katarzyna Leszczyńska 14.11.2017
Monika Zamachowska
Fotografia: EAST NEWS

Co jest jej największym marzeniem?

Monika Zamachowska obecnie jest żoną znanego aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka wcześniej miała dwóch mężów. Z pierwszego małżeństwa otrzymała nazwisko Richardson. Jej drugim mężem był Szkot Jamie Malcolm, z którym dziennikarka ma dwójkę dzieci – Tomasza Davida Malcolma oraz córkę Zofię. Dziewczyna ma obecnie trzynaście lat, ale według doniesień mediów, ma już konkretne plany co do swojej przyszłości.

Zofia Malcolm nie zamierza iść w ślady mamy. Wielką pasją dziewczyny jest śpiewanie. Ma za sobą już pierwsze kroki w karierze wokalnej. Występuje w chórze Agaty Steczkowskiej, która o swojej podopiecznej wypowiada się w samych superlatywach. Steczkowska przyznaje, że Zofia ma ogromny talent i być może w przyszłości zrobi karierę jako piosenkarka, co jest ogromnym marzeniem dziewczyny.

Chciałabym być piosenkarką. Kiedyś chodzić po czerwonym dywanie – powiedziała Zofia Malcolm w rozmowie z magazynem „Party”.

Chór Agaty Steczkowskiej nagrał płytę z piosenkami ludowymi. Zofia zaśpiewała na niej aż trzy solowe utwory. „Party” poinformowało, że dziewczyna pracuje też nad anglojęzyczną wersją piosenek. 

Monika Zamachowska z córką
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów