Córka Wiśniewskiego nagrała piosenkę i teledysk! Będzie gwiazdą? [Wideo]

Malwina Wasilewska 23.01.2020
Michał Wiśniewski
Fotografia: Instagram.com/m_wisniewski1972

Osiągnie sukces na miarę Roksany Węgiel?

Vivienne Wiśniewska postanowiła wziąć przykład z taty i właśnie nagrała teledysk do pierwszej piosenki. Dumny Michał pochwalił się osiągnięciem swojej córki na Instagramie. Ma szansę na karierę muzyczną?

Vivienne Wiśniewska nagrała teledysk!

Vivienne Wiśniewska ma zaledwie 12 lat i już robi pierwsze kroki w świecie muzyki. Dziewczynka nagrała teledysk do swojej piosenki zatytułowanej "Nie straszne strachy”, do której słowa napisał Igor Jaszczuk współpracujący wcześniej m.in. ze Stanisławem Sojką i Justyną Steczkowską. Michał postanowił wesprzeć córkę. Na Instagramie zamieścił post, w którym zachęca fanów do posłuchania tego nagrania.

Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek, przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na Was liczyć. Zawsze. Kocham — takim komentarzem Wiśniewskiego rozpoczyna się teledysk Vivienne.  

Fani Wiśniewskiego pozytywnie oceniają ten utwór:

Pięknie zaśpiewała piosenkę.

Piękna, prawdziwa i szczera piosenka.

Śliczna córka. Pięknie śpiewa!

Posłuchajcie tej piosenki i sami oceńcie umiejętności Vivienne.

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów