Córka Michaela Jacksona jest załamana zarzutami wobec jej ojca. Trafiła do specjalnej placówki!

Julita Buczek 29.01.2019
paris jackson załamana
Fotografia: Instagram @parisjackson

Paris Jackson załamała się po obejrzeniu dokumentu o swoim ojcu. Trafiła na odwyk!

Niedawno na festiwalu filmów niezależnych Sundance został zaprezentowany czterogodzinny film ("Leaving Neverland"), który zdradza kulisy znajomości dzieci z Michaelem Jacksonem. Dokument oskarża legendarnego piosenkarza o molestowanie seksualne nieletnich, którzy byli częstymi gośćmi na ranczu "króla popu".

Zobacz także: Biżuteria za seks i fikcyjne śluby. Szokujący dokument o Jacksonie pokazany na festiwalu Sundance

Paris Jackson zdruzgotana po obejrzeniu reportażu

W reportażu poruszany jest temat molestowania seksualnego nieletnich na ranczu Neverland. Dokument ma demaskować wszystkie zatajone przez lata fakty. Skandalizujący reportaż dotarł również do rodziny Jacksona i okazał się szczególnie bolesny dla jego córki, Paris. Dwudziestolatka już wcześniej miała na swoim koncie załamanie psychiczne, teraz znowu jej kondycja się pogorszyła.

Serwis "Mirror" pisze, że "Paris jest zrozpaczona po emisji filmu dokumentalnego o jej tacie". Dziewczyna już wcześniej wspominała, że zmaga się z problemami (cierpi na depresję, jest uzależniona od alkoholu oraz samookaleczeń), jest również po trzech próbach samobójczych. Znajomi dziewczyny potwierdzili, że ta postanowiła zaszyć się w placówce odwykowej i tam dojść do siebie.

Jak na film zareagowała reszta rodziny Jacksona?

Reszta rodziny piosenkarza również postanowiła wypowiedzieć się na temat kontrowersyjnego dokumentu. Wydali nawet specjalne oświadczenie, w którym zajęli swoje stanowisko.

Zobacz także: Tak dziś wyglądałby Michael Jackson bez operacji plastycznych. Niesamowita symulacja!

Michael zawsze nadstawiał drugi policzek, my na jego wzór też nastawialiśmy drugi policzek, gdy media atakowały naszą rodzinę. To tradycja Jacksonów. Teraz nie możemy siedzieć cicho, podczas gdy dochodzi do publicznego linczu... Michaela już z nami nie ma i nie może się bronić, inaczej takie zarzuty nigdy by się nie pojawiły.

Rodzina Michaela wspomniała również o sprawie, która swoje rozwiązanie znalazła w sądzie w 2005 roku, kiedy Jackson był oskarżony o molestowanie i został uniewinniony. Bratanek piosenkarza, Taj, na swoim Twitterze opublikował komentarz na ten temat. 46-latek postanowił również zorganizować w Internecie zbiórkę pieniędzy, która pomogłaby w realizacji specjalnego dokumentu o muzyku.

Moja rodzina i ja znamy Wade'a i jego najbliższych od momentu, kiedy przeprowadziliśmy się do Ameryki. Nie mówcie mi, że jednostronny czterogodzinny cios, który oglądnęliście, jest bardziej wartościowy niż słowa ludzi, którzy go znali i widzieli jego interakcje. Tu chodzi przede wszystkim o pieniądze i żałosną potrzebę bycia znowu istotnymi.

O czym opowiada "Leaving Neverland"?

Jest to historia dwóch chłopców (Wade Robson oraz James Safechuck), którzy oskarżają "Króla popu" o molestowanie. Dzisiaj mężczyźni mają po trzydzieści lat i opowiadają o tym w dokumencie "Leaving Neverland". To właśnie ich sprawa była badana przez śledczych w 2005 roku i została uznana za zamkniętą, kiedy oczyszczono Michaela z zarzutów.

Co sądzicie o tej sprawie?

Zobacz także: Nieślubny syn Michaela Jacksona odwiedził Polskę. Jak wyglądają dzieci króla popu?

Za nimi wszystkie nastolatki szalały w latach 90. Do dziś są jednymi z największych przystojniaków! Zobaczcie największe bożyszcze nastolatek z tamtych lat.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów