Córka Luke'a Perry'ego zdążyła pożegnać się z ojcem! Opublikowała wzruszający wpis

Sophie Perry obejmuje Luke'a Perry'ego, który ma na głowie czapkę z daszkiem
Fotografia: Instagram/Sophie Perry

Luke Perry nie żyje. Do końca czuwali przy nim jego bliscy, w tym córka Sophie, która teraz zamieściła w sieci wzruszający wpis o pożegnaniu z ojcem.

Luke Perry zmarł 4 marca. Od tamtej pory jego najbliżsi, przyjaciele i fani publikują poruszające wpisy związane z aktorem. Najbardziej poruszają te napisane przez jego przyjaciół i rodzinę. Podobnym wpisem postanowiła podzielić się jego córka, Sophie, która w ostatniej chwili wróciła do domu ze swojego wyjazdu do Afryki. Do końca czuwała przy swoim tacie i teraz opublikowała niezwykle poruszające słowa.

Zobacz także: Luke Perry nie żyje. Gwiazdy seriali "Beverly Hills 90210" i "Riverdale" żegnają przyjaciela 

Córka Perry'ego pożegnała się z ojcem

Sophie o udarze taty dowiedziała się jeszcze w Afryce. Od razu postanowiła polecieć do Los Angeles, żeby w tych trudnych chwilach być z rodziną.

O tym, kto był przy Luke'u do jego ostatnich chwil poinformował także rzecznik aktora, który wydał oświadczenie zaraz po jego śmierci.

Otaczali go jego dzieci Jack i Sophie, narzeczona Wendy Madison Bauer, była żona Minnie Sharp, matka Ann Bennett, ojczym Steve Bennett, brat Tom Perry, siostra Amy Coder i inni bliscy przyjaciele i rodzina. Rodzina docenia wsparcie i modlitwy, które płyną w stronę Luke'a z całego świata i z szacunkiem proszą o zachowanie prywatności w tym czasie wielkiej żałoby. W tej chwili nie zostaną wydane dalsze szczegóły - możemy przeczytać w oświadczeniu.

Córka Luke'a, Sophie, postanowiła jednak osobiście podziękować za słowa wsparcia. Napisała wzruszający wpis o swoim pożegnaniu z tatą oraz uczuciach całej ich rodziny.

Tak wiele się wydarzyło na przestrzeni ostatniego tygodnia. Wszystko dzieje się tak szybko. Wróciłam z Malawi w samą porę, żeby być tu z moją rodziną. W ciągu ostatnich 24 godzin otrzymałam ogromną ilość miłości i wsparcia. Nie mogę indywidualnie każdemu odpowiedzieć na setki pięknych i szczerych wiadomości, ale widzę je i doceniam wszystkich za dobre słowa, które wysyłacie mi i mojej rodzinie. 

Sophie przyznała, że nie wie do końca, jak zachować się w tak trudniej sytuacji. Prosi fanów swojego ojca, żeby dali jej i jej najbliższym czas na przeżycie żałoby. 

Nie jestem do końca pewna, co powiedzieć, albo co zrobić w takiej sytuacji. To jest coś, z czym nigdy wcześniej nie miałam okazji się zmierzyć. Nie wiem, jak mam sobie z tym poradzić, zwłaszcza, gdy wszystko dzieje się na oczach opinii publicznej. Tak więc proszę o spokój i wiedzcie, że jestem wdzięczna za całą waszą miłość. Po prostu chcę być wdzięczna po cichu.

Luke Perry zmarł w wieku 52 lat. Przeszedł rozległy udar mózgu i w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Przez kilka dni był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Zmarł 4 marca 2019 roku.

Zobacz także: "Beverly Hills 90210" wraca ze starą obsadą i to tego lata! Zobacz zapowiedź serialu

W 2019 roku odeszło wiele znanych osób ze świata filmu, muzyki, mody i sztuki. Będzie nam ich brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów