Dramatyczne chwile w życiu Kylie Jenner. Jej córka trafiła do szpitala!

Julia Pandecka 07.06.2019
Kylie Jenner w beżowej sukience ze swoją córeczką Stormy
Fotografia: Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner przeżyła chwile grozy! Jej córeczka Stormy trafiła do szpitala ze względu na silną reakcję alergiczną. Gwiazda napisała piękne słowa do innych mam.

Ciężkie chwile za Kylie Jenner. Córka celebrytki i Travisa Scotta trafiła do szpitala. Okazuje się, że dziewczynka omal nie otarła się o śmierć! Wszystko przez silną reakcję alergiczną. Teraz Kylie Jenner modli się za wszystkie matki, które muszą przebywać w szpitalu ze swoimi dziećmi. Napisała poruszający post na Instagramie. I choć sama ma już za sobą najgorsze chwile, wciąż jest myślami z innymi kobietami, które muszą zmierzyć się z takim stresem.

Zobacz także: Kylie Jenner wypiera się operacji plastycznych. Udzieliła szczerego wywiadu

Córka Kylie Jenner trafiła do szpitala

Kylie Jenner i Travis Scott ponad rok temu powitali na świecie swoją córeczkę Stormy. Od tamtej pory gwiazda chętnie publikuje zdjęcia ze swoją pociechą. 

Ostatnio jednak przeżyła chwile grozy. Według doniesień portalu Plejada.pl mała Stormy trafiła do szpitala. Jej mama na Instagramie napisała, że wszystko przez silną reakcję alergiczną.

Spędziłam cały dzień w szpitalu z moim dzieckiem. Miała reakcję alergiczną, ale już jest dobrze i jesteśmy w domu. Nic się nie liczy, kiedy coś takiego się dzieje. Niech Bóg błogosławi wszystkie mamy z chorymi dziećmi. Przesyłam miłość i pozytywną energię w waszą stronę - napisała celebrytka. 

Dziewczyna jest już w domu ze swoją mamą. W stronę Kylie cały czas spływają słowa wsparcia od wiernych fanów. Dobrze, że może liczyć na ich wsparcie.

Zobacz także: Kim Kardashian pochwaliła się zdjęciem młodego pokolenia Kardashian-Jenner

Niektóre polskie gwiazdy, idąc tropem zagranicznych celebrytów, w oryginalny sposób nazywają swoje dzieci. Oni naprawdę poszaleli z imionami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów