Córka Krupińskiej w zabawny sposób skomentowała kreację matki z gali Miss Polonia. To chyba nie był komplement

Katarzyna Leszczyńska 29.11.2017
Paulina Krupińska
Fotografia: Fotografie: ONS i Instagram/Paulina Krupińska

2-letnia Antonina rozbawiła Krupińską szczerym komentarzem.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka od dwóch lat są rodzicami małej Antoniny. Od maja mają również syna, Jędrka. Prezenterka dość często dzieli się na Instagramie chwilami spędzanymi z dziećmi. Niektórzy zarzucają jej nawet, że za bardzo zdradza swoją prywatność. Wówczas gwiazda wytłumaczyła, że woli samemu wstawić zdjęcia, niż dać komuś na nich zarobić. Jej najnowsze filmy na Instagramie z udziałem córki są naprawdę poruszające.

Prezenterka pokazała córce swoje zdjęcie sprzed pięciu lat, kiedy została Miss Polonia 2012. Dziewczynka w uroczy sposób skomentowała jej wygląd: „jak królewna”. Każda matka chciałaby usłyszeć takie słowa od swoich dzieci. Najśmieszniejsza sytuacja nadeszła jednak później. Krupińska pokazała córce swoje zdjęcie z ostatniej gali Miss Polonia, która miała miejsce w 26 listopada.

Paulina Krupińska jako Miss Polonia 2012
Fotografia: ONS

Krupińska wyglądała jak choinka?

W tym wypadku reakcja małej Antoniny jest zaskakująca i bardzo zabawna. Trzeba przyznać, że dziecięca kreatywność jest niezbadana. Córka Krupińskiej przyznała, że mama wygląda „jak choinka”. Modelka zaczęła zastanawiać się, czy to komplement, czy może powinna się obrazić – z przymrużeniem oka oczywiście. Nam się wydaje, że to jednak był komplement. Jak prezenterka wyglądała na gali?

Paulina Krupińska na InstaStory
Fotografia: Instagram/Paulina Krupińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów