Córka Kingi Rusin chce się dostać na renomowaną uczelnię. Dziennikarka martwi się o nią

Katarzyna Leszczyńska 27.02.2018
Kinga Rusin martwi się o córkę
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, w tym roku zdaje maturę. Chce się dostać na prestiżową uczelnię i cały czas poświęca nauce.

Kinga Rusin i Tomasz Lis nie są już małżeństwem, mają wspólnie jednak dwie córki: starszą Polę i młodsza Igę. To właśnie ta druga w tym roku miała studniówkę i przygotowuje się do nadchodzącej wielkimi krokami matury. Okazało się, że dziewczyna naprawdę przykłada się do nauki, co nawet zaniepokoiło jej mamę. Dziennikarka w jednym z ostatnich wywiadów szczerze o tym opowiedziała.

Zobacz także: Reporter rozmawia z Rusin o relacjach z byłym mężem. Jedno pytanie całkowicie wybiło ją z tropu

W rozmowie z magazynem „Gwiazdy”, Kinga Rusin wyjawiła, że jej córka cały czas poświęca nauce. To nieco martwi dziennikarkę, ponieważ Iga w związku z tym zrezygnowała z życia towarzyskiego. Wszystko dlatego, że dziewczyna wybiera się na renomowaną zagraniczną uczelnię. Żeby jednak się tam dostać, musi być dobrze przygotowana do egzaminów.

Iga ma tendencję do przesadzania jeżeli chodzi o naukę. Muszę pilnować, żeby kładła się spać o normalnej porze. Jeśli mowa o wyjściach na miasto, to Iga przestała w ogóle wychodzić z domu. Nieco mnie to martwi. Bo do maja jeszcze trochę czasu – powiedziała Kinga Rusin.

Dziennikarka dodała również, że jej rodzice nigdy nie gonili jej do nauki i sama nie wychodzi z takiego założenia w kwestii swoich córek. Jak widać, obie doskonale wiedzą, czego chcą i co zrobić, żeby to osiągnąć.

Zobacz także: Najmłodsza córka Rusin pokazała zdjęcia ze studniówki. Zachwyciła kreacją od znanego projektanta. "Cudna suknia"

Iga Lis uczy się do matury
Fotografia: Instagram/Iga Lis
Kinga Rusin na studniówce córki
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin
Kinga Rusin i Iga Lis
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin
Kinga Rusin i Iga Lis
Fotografia: Instagram/Kinga Rusin

Zobaczcie w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Kingi Rusin:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów