Córka Kate Moss wyrosła na piękną dziewczynę. Podobna do mamy?

Malwina Wasilewska 24.06.2019
Kate Moss
Fotografia: East News

Lila ma już na koncie pierwsze sukcesy!

45-letnia Kate Moss coraz rzadziej bierze udział w sesjach fotograficznych i kampaniach reklamowych. Jednak nadal jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet w branży modowej. Brytyjska ikona stylu od kilku lat prowadzi agencję modelek, w której zatrudniła m.in. swoją córkę Lilę. 17-latka wyrosła na przepiękną dziewczynę. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Jak wygląda córka Kate Moss?

Lila Moss ma 17 lat i właśnie stawia pierwsze kroki w modelingu. Przypomnijmy, że dziewczyna jest wspierana przed agencję modelek należącą do jej mamy. Jak wiadomo, Kate zna od podszewki reguły panujące w tej branży oraz najbardziej wpływowe osoby, dlatego domyślamy się, że sukces w przypadku jej córki to tylko kwestia czasu. Tym bardziej, że Lila jest piękną dziewczyną mającą doskonałe predyspozycje do tego, aby podbić świat mody.

Jest wysoka, bardzo szczupła, ma długie, lśniące włosy i ciekawy typ urody. Jak myślicie, ma szansę na światową karierę?

EN_01381723_0220
Fotografia: East News

Zobacz także: Aktorka "Tajemnic Smallville" werbowała kobiety do sekty. Przyznała się do winy

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów