Córka Kasi Kowalskiej umieściła w sieci kontrowersyjne zdjęcie. Przekroczyła granicę dobrego smaku?

Anna Respondek 13.10.2017
Kasia Kowalska z córką
Fotografia: Instagram/kasia_kowalskaofficial

To chyba już przesada.

Kasia Kowalska należy do grona wokalistek, które strzegą swojej prywatności. Piosenkarka rzadko udziela wywiadów i pojawia się na okładkach kolorowych pism, a jeśli ma coś do zakomunikowania swoim fanom, robi to sama za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

W niedzielę na oficjalnym koncie wokalistki na Facebooku pojawił się smutny wpis. Kowalska musiała odwołać koncert, ponieważ zmarł jej ojciec. Piosenkarka również na Instagramie zamieściła wiadomość o tym tragicznym wydarzeniu, publikując symboliczne zdjęcie. 

8 października 2017, najsmutniejszy dzień w życiu - napisała. 

I choć media uszanowały jej prywatność, to znalazła się jedna osoba, która wyłamała się z tego schematu. Jej własna córka, Aleksandra Yoriadis, wrzuciła na Instagrama zdjęcie ze stypy swojego dziadka. To chyba nie jest najlepszy pomysł na upamiętnienie bliskiej osoby.

Dzisiaj musiałam pożegnać się z osobą, którą kochałam najmocniej na świecie. To było najtrudniejsze doświadczenie i najgorszy dzień mojego życia. Moja wspaniała rodzina potrafiła sprawić, że wciąż się uśmiecham. Dziękuję - wyznała pod zdjęciem. 

Czy jeszcze istnieją jakieś granice?

sty
Fotografia: Instagram/olahontaz
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów