Córka Kasi Kowalskiej pozuje topless! Ma dopiero 21 lat

Hanna Skowron 31.01.2019
Córka Kasi Kowalskiej
Fotografia: instagram.com/olahontaz

Ola Kowalska znów zszokowała swoich fanów. Wszystko za sprawą jej najnowszego zdjęcia.

Kasia Kowalska to jedna z popularniejszych gwiazd polskiej estrady. Artystka ma 21-letnią córkę, która z kolei regularnie udziela się na Instagramie. I to w sposób, który nie do końca wszystkim może pasować.

Ola Kowalska jest bardzo podobna do swojej mamy. Na co dzień 21-latka mieszka w Londynie. A swoim życiem prywatnym dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała zdjęcie, na którym pozuje topless. Co na to jej mama?

Ola Kowalska pozuje topless

Córka Kasi Kowalskiej słynie z bardzo odważnego wizerunku i odważnych zdjęć, które regularnie zamieszcza w sieci. Młoda gwiazdka zyskuje coraz większą popularność - obserwatorów jej instagramowego profilu wciąż przybywa. Wszystko za sprawą zdjęć, na których pokazuje się w częściowym stroju, w bardzo kolorowych stylizacjach albo w mocnym, oryginalnym makijażu.

Na ostatnim zdjęciu Ola pozuje topless. Ma na sobie jedynie tiulową fioletową spódnicę i buty z wzorem węża. Fani są zachwyceni stylizacją i najnowszą fotografią Oli Kowalskiej

Wow!

Piękne ciało

Uwielbiam

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Polskie gwiazdy mają swoje profile na Instagramie. Niektóre świetnie na tym zarabiają. Które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie? Zobaczcie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów