Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa! Menedżer wokalistki wszystkiemu zaprzeczył

Kasia Kowalska w okularach i czerwonym szaliku w czarne kropki po koncercie
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kasia Kowalska niedawno poinformowała, że jej córka Ola jest w ciężkim stanie w szpitalu. Stan dziewczyny polepszył się, a menedżer wokalistki zdementował krążące w mediach plotki.

Kasia Kowalska na początku kwietnia opublikowała nagranie, w którym poinformowała, że jej córka, Aleksandra, w ciężkim stanie przebywa w jednym z londyńskich szpitali. W mediach pojawiła się wówczas informacja o tym, że dziewczyna może mieć koronawirusa, zważywszy na panującą na całym świecie sytuację. Teraz jednak, gdy Ola czuje się już zdecydowanie lepiej, głos w sprawie postanowił zabrać menedżer wokalistki, który zaprzeczył tym doniesieniom.

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej pokazała zdjęcie ze szpitala. 23-latka czuje się lepiej!

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Menedżer wokalistki komentuje

Kasia Kowalska w jednym ze swoich postów na Instagramie opublikowała dramatyczny apel, w którym poprosiła młodych ludzi o pozostanie w domach.

Walka o zdrowie jej córki Oli trwała bardzo długo. Teraz jednak wokalistka poinformowała wszystkich, że stan 23-latki polepszył się. Sama Ola także opublikowała zdjęcie ze szpitala, dziękując za życzenia urodzinowe.

Okazuje się, że powody hospitalizacji Oli mogły być inne, niż wszyscy myśleli. Menedżer Kasi Kowalskiej w rozmowie z "Pudelkiem" poinformował, że córka wokalistki faktycznie została poddana testom na obecność koronawirusa, jednak okazały się one negatywne.

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził - powiedział.

Najważniejsze jest jednak, że Ola czuje się już dobrze! Jedno z jej zdjęć na Instastory świadczy natomiast, że opuściła już szpital i może wracać do zdrowia w domowym zaciszu.

Posłuchaj podcastu

Koronawirus w Nowym Jorku sieje spustoszenie. Miasto, które do tej pory tętniło życiem, dziś wygląda jak wymarłe. Ten widok przypomina filmy postapokaliptyczne.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów