Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis ma już 20 lat. Urodziny uczciła zmysłowym zdjęciem!

Magdalena Barszczak 30.05.2019
Lily Rose Depp
Fotografia: East News

Lily-Rose Depp odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny.

Córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis nie jest już nastolatką! Lily-Rose Depp 27 maja skończyła 20 lat. Z tej okazji na Instagramie opublikowała ponętne zdjęcie. Przypomina któregoś z rodziców?

Lily-Rose Depp to owoc związku Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis. Popularny aktor był związany z Francuzką 14 lat. Para ostatecznie rozstała się w 2012 roku.

Na pierwszy rzut oka widać, że Lily-Rose odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny. Według fanów 20-latka to skóra zdjęta z jej znanej mamy.

Lily-Rose urodziła się w Paryżu. Ma o trzy lata młodszego brata Jacka. 20-latka poszła w ślady sławnych rodziców i konsekwentnie pracuje na swoje nazwisko. Podobnie jak kiedyś mama spełnia się jako modelka. Po debiucie w magazynie "Oyster" rozpoczęła przygodę z modelingiem. Obecnie jest ambasadorką i twarzą Chanel.

Młodziutka gwiazda nie poprzestała na modelingu. Córka Deppa i Paradis odkryła w sobie również miłość do kina. Po raz pierwszy na wielkim ekranie wystąpiła w filmie "Kieł" Jorgosa Lantimosa. Zagrała też u boku Natalie Portman w dramacie "Planetarium" oraz biografii "Tancerka" z udziałem francuskiej piosenkarki Soko.

Lily-Rose pochwaliła się zmysłowym zdjęciem z okazji 20. urodzin

Popularność Lily-Rose wciąż rośnie. Aktorka i modelka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chwali się sesjami dla magazynów oraz publikuje prywatne zdjęcia. W tym medium społecznościowym obserwuje ją 3,4 mln osób.

Na ostatniej, urodzinowej fotografii, prezentuje się jako seksowna femme fatale. W dniu swoich 20. urodzin Lily-Rose założyła błyszczącą złotą bluzkę i pochwaliła się makijażem w stylu lat 60.

Jak wam się podobają jej zdjęcia?

Zobacz także: Syn Michaela Jacksona ma już 22 lata. Przypomina sławnego ojca?

Latami śledziliśmy ich losy na ekranach telewizorów. Jak dziś wyglądają polscy aktorzy i aktorki?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów