Córka Izabeli Trojanowskiej to kopia matki. Dziewczyna ma 27 lat i zachwyca urodą

Anna Respondek 03.01.2018
Izabela Trojanowska
Fotografia: EAST NEWS

w 2015 roku wystąpiła wraz z mamą w serialu "Klan".

Izabela Trojanowska to aktorka i piosenkarka, która karierę rozpoczynała w bardzo młodym wieku. Po jakimś czasie zrezygnowała z życia w Polsce i na stałe przeprowadziła się do Berlina, gdzie urodziła jedyną córką Roxanę Trojanowską, której ojcem jest Marek Trojanowski. Od tego czasu aktorka regularnie przyjeżdżała do kraju, aby grać w serialu "Klan". 

Jej córka Roxana rzadko bywała w Polsce, choć czasem towarzyszyła mamie podczas oficjalnych wyjść. Obecnie dziewczyna ma już 27 lat i ukończyła dwa kierunki antropologię i socjologię. Ceni sobie prywatność i nie lubi publicznych wystąpień, choć po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także talent. 

Chociaż podobno odziedziczyłam po mamie zdolności, nie chciałabym, aby o moim prywatnym życiu pisały gazety - mówiła w wywiadzie z Faktem. 

Roxanna uwielbia uczyć się nowych języków, oprócz polskiego i niemieckiego, zna także łacinę, czym w 2015 roku chwaliła się jej mama. W tym samym roku wystąpiła również w "Klanie" wraz z mamą. Jej głos można usłyszeć na najnowszej płycie Izabeli Trojanowskiej. 

Podobna do mamy? ;)

rox
Fotografia: Facebook/trojanowska.izabela
rox1
Fotografia: Facebook/trojanowska.izabela
rox12
Fotografia: Facebook/trojanowska.izabela
rox123
Fotografia: Facebook/trojanowska.izabela
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów