Córka Gillian Anderson "Z Archiwum X" ma już 23 lata. Media zachwycone jej urodą

Anna Respondek 24.11.2017
Gillian Anderson z córką
Fotografia: Instagram/gilliana/ONS

Aż trudno uwierzyć w tak duże podobieństwo. 

Gillian Anderson zdobyła sławę dzięki popularnemu na całym świcie serialowi "Z Archiwum X". Ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie wraz ze swoją 23-letnią córką Piper Maru Klotz i aż trudno było uwierzyć w tak duże podobieństwo. Ojcem Piper jest Clyde Klotz, który był asystentem reżysera "Z Archiwum X". 

Już trzy lata temu Dailymail.co.uk pisał, że aktorka i jej córka wyglądają jak "siostry". Teraz podobieństwo widoczne jest jeszcze bardziej, jednak wygląda na to, że jest jedynie wizualne. Choć Piper dorastała w gronie aktorów, sama zdecydowanie nie chce obierać tej drogi. Anderson w jednym z wywiadów z portalem Inquisitr.com opowiadał o jej pierwszym kontakcie ze sceną. 

Miała swoją pierwszą sztukę i znienawidziła to. A ja poczułam ulgę. Aktorstwo to nie jest droga usłana różami. Piper planuje teraz rok przerwy i mam nadzieję, że odkryje dla siebie świat. Cały czas myślę tylko, co to będzie, jak pozna kogoś z dala od domu i uzna, że chce założyć tam rodzinę - mówiła. 

Piper znacznie lepiej czuje się przed płótnem. W 2013 roku zdała maturę ze sztuki, a swoje dzieła prezentuje między innymi na Instagramie. Jeden z jej obrazów trafił na aukcję charytatywną wspierającą rodziny i chorych na neurofibromatozę, na którą chorował i zmarł jej wujek. 

Podobna do matki? ;)

EN_01170417_0804
Fotografia: EAST NEWS
All-ONS_1063209457-Gillian_Anderson_Piper_Maru_Klotz
Fotografia: ONS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów