Córka Ewy Gawryluk ma krwawe hobby! "Dostałem gęsiej skórki"

Waldemar Błaszczyk w czarnym garniturze i Ewa Gawryluk w czerwonej sukience na prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka nie chce iść w ślady rodziców! Nastolatka ma bardzo nietypowe i przerażające hobby. Co na to jej rodzice?

Dzieci aktorów często dorastają na planach filmowych. Trudno się dziwić zatem, że niektóre idą w ślady rodziców, a jeszcze inne czerpią pomysł na siebie z innych zawodów związanych z kinem. Para aktorska, Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk, mają córkę Marysię. Dziewczyna ma bardzo nietypowe hobby, którym chwali się na Instagramie, a jest nim... charakteryzacja. Maria specjalizuje się jednak w bardzo krwawych makijażach. Co na to rodzice?

Zobacz także: "Co jeżeli dziecko okaże się homoseksualistą?" Joanna Racewicz odpowiada na trudne pytanie

Córka Gawryluk i Błaszczyka ma krwawe hobby

Na Instagramie Marysi możemy zobaczyć jej makijaże, które naprawdę robią wrażenie! Dziewczyna tworzy z kosmetyków rany, blizny, siniaki, a nawet przerażające zęby!

Jej zdjęcia na pierwszy rzut oka wydają się makabryczne, nie da się jednak ukryć, że córka Gawryluk i Błaszczyka ma ogromny talent. Co na ten temat sądzą jej rodzice?

Namawialiśmy ją kilka razy, żeby wyjechała za granicę i tam się uczyła tej charakteryzacji dalej, ale ona mówi, że nie chce, bo robi to teraz z przyjemnością - mówił Waldemar Błaszczyk w ostatniej rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Aktor opowiedział, że 19-latka niedawno zdała maturę i nie zamierza iść w ślady rodziców. Maria chce, aby charakteryzacja pozostała jej hobby.

Nie chce być aktorką - na szczęście. Ten zawód daje wiele radości, ale też frustracji i smutku. Nie namawialiśmy jej do tego, żeby ten zawód uprawiała, ale też nie mówiliśmy, żeby nie uprawiała. Myślała o kryminologii czy kryminalistyce, zastanawia się jeszcze - dodał Błaszczyk.

Dziewczyna ma już nawet swoich fanów! W komentarzach pod jej postami pojawiają się komentarze dotyczące krwawych makijaży.

Masz talent.

Jesteś mega zdolna! 

Dostałem gęsiej skórki.

Cokolwiek wybierze Marysia, życzymy jej powodzenia! I mamy nadzieję, że dalej będzie rozwijała swoją pasję charakteryzatorską.

Zobacz także: Courteney Cox pokazała zdjęcie nastoletniej córki. Coco ubrała sukienkę mamy!

Jedne kuszą białymi, piaszczystymi plażami, inne przyciągają zainteresowanie przez swoją historie. Poznajcie 10 najbardziej niezwykłych wysp świata. Niektóre są przerażające!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów