Córka Ewy Bem uczciła pamięć zmarłej siostry. To, co zrobiła, wzrusza do łez!

Julita Buczek 05.03.2019
Ewa Bem z córkami
Fotografia: East News/ Tomasz Urbanek

Córka Ewy Bem złożyła hołd swojej zmarłej siostrze. To jedna z najbardziej wzruszających rzeczy, jakie zobaczycie!

Pamela Bem-Niedziałek zmarła w 2017 roku. Córka Ewy Bem była reporterką oraz współtworzyła stację TVN24. Odeszła w wieku 39 lat i osierociła dwójkę dzieci. Dziennikarka chorowała na nowotwór mózgu, a o swojej chorobie dowiedziała się pod koniec 2015 roku. Kiedy została zdiagnozowana, była w ciąży z drugim dzieckiem. Zdecydowała się odsunąć operację w czasie, by bezpiecznie urodzić córkę, która przyszła na świat przez cesarskie cięcie w szóstym miesiącu ciąży.

Zobacz także: Natalia Kukulska spełniła życzenie swojej matki. O co poprosiła ją Anna Jantar?

Córka Ewy Bem uczciła pamięć swojej zmarłej siostry

Gabriela Sibilska była młodsza od Pameli o 17 lat, niedawno postanowiła uczcić jej pamięć w niezwykły sposób. Gabriela studiuje w Londynie i właśnie tam postanowiła wspomnieć zmarłą siostrę. Przygotowała pracę dyplomową pod tytułem "Queen of the Forest" (Królowa lasu). Swoim wzruszającym hołdem uczciła pamięć tragicznie zmarłej siostry. Jak sama przyznała, cały proces tworzenia pracy był dla niej terapią, która pozwoliła jej poukładać myśli po śmierci siostry. Córka Bem na początku bała się reakcji osób postronnych, które zobaczą przygotowane przez nią dzieło, ponieważ praca miała bardzo osobisty charakter.

Był to taki osobisty utwór, eksplorujący bardzo prawdziwe emocje, ilustrujący bardzo prawdziwe cierpienie po stracie siostry. Proces tworzenia był pod wieloma względami terapeutyczny. Pamiętam, że tak się bałam pokazać komukolwiek, ponieważ był on zbyt intymny – podkreślała Gabriela.

Praca 24-latki została doceniona i otrzymała nagrodę RTS London Student Television Awards 2019 za scenariusz, a także nominację w kategorii najlepsza animacja. Sibilska obecnie przebywa w Nowym Jorku, gdzie dalej szkoli swoje umiejętności filmowe.

Jak wam się podoba praca dyplomowa 24-latki?

Zobacz także: Natalia Kukulska pokazała nowy teledysk. Rozprawia się w nim z poprawianiem urody?

Niezbyt często pokazują swoje sypialnie. Niedawno zrobili wyjątek! Zobacz, jak mieszkają gwiazdy.    

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów