Córka Eminema ma już 22 lata. Z okazji urodzin pokazała niezwykle odważne zdjęcie

Anna Respondek 29.12.2017
Eminem
Fotografia: EAST NEWS

Eminem przez wiele lat chronił ją przed show-biznesem.

Eminem to jeden z najsłynniejszych raperów na świecie. Pomimo sławy nigdy nie dzielił się swoim życiem prywatnym. Muzyk ma trzy córki, dwie adoptowane Alaine i Whitney i jedną rodzoną Hailie Scott, której matką jest Kimberly Ann Scott, była żona rapera. 

Eminem przez długi czas starał się chronić swoją córkę przed show-biznesem. W tym roku Hailie skończyła już 22 lata i od dłuższego czasu regularnie zamieszcza zdjęcia na Instagramie. Z okazji swoich urodzin, które obchodzi 25 grudnia, opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowo odważne zdjęcie, które chyba nie zachwyci jej ojca. 

Wszystkiego najlepszego dla mnie - napisała. 

Hailie dba o figurę i jest niezwykle atrakcyjną dziewczyną. Eminem wielokrotnie śpiewał o swojej córce, którą bardzo kocha. Wspominał o niej w piosenkach takich jak "97 Bonnie&Clyde", "Hailie's Song" czy "My Dad's Gone Crazy". Osoba z otoczenia muzyka przyznaje, że jest on niezwykle zazdrosny o dorosłą już córkę i trudno mu pogodzić się z tym, że jest już kobietą. 

Hailie jest już seksowną dziewczyną i zdecydowanie jest to dla niego trudne. Chciałby ją chronić i dlatego robi się nerwowy, kiedy zakłada krótką sukienkę i obcasy. Lubi, kiedy ma na sobie spódnicę oraz kucyk - dodaje.

Podobna do sławnego taty? ;)

haili
Fotografia: Instagram/hailiescott1
haili1
Fotografia: Instagram/hailiescott1
haili12
Fotografia: Instagram/hailiescott1
haili123
Fotografia: Instagram/hailiescott1
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów